Powstaje nowoczesny basen szkolny w Mistrzejowicach. Inwestycja za 21,7 mln zł gotowa jeszcze w tym roku!

To już ostatnia prosta do otwarcia nowoczesnego kompleksu basenowego na os. Bohaterów Września. Inwestycja, którą planuje się ukończyć do 15 grudnia 2023 r., obejmuje nowy basen szkolny, rozbudowane szatnie i atrakcyjne udogodnienia, takie jak wanna jacuzzi. Obiekt ten ma służyć zarówno uczniom szkoły podstawowej nr 144, jak i mieszkańcom, oferując dostępność dla wszystkich, w tym osób niepełnosprawnych.

Jednym z kluczowych celów projektu jest stworzenie przyjaznego i dostępnego środowiska zarówno dla uczniów szkoły, jak i dla mieszkańców. Kompleks basenowy został zaprojektowany z myślą o osobach niepełnosprawnych, zapewniając im łatwy dostęp do wszystkich udogodnień. Dla uczniów z pobliskiej szkoły istnieje bezpośrednie połączenie z piwnicą basenu, a łącznik został specjalnie dostosowany, aby nie stanowił bariery dla osób o ograniczonej mobilności.

 

Nowy kompleks basenowy wyróżnia się bogatym zestawem udogodnień. Główny hol na piętrze oferuje nie tylko przestrzeń ogólnodostępną, ale także część płatną, która ma być źródłem dochodów wspierających funkcjonowanie basenu. W holu znajduje się również kawiarnia z zapleczem, gdzie można zrelaksować się po treningu.

 
 

Szatnie zostały zaprojektowane w klasycznym układzie z podziałem na część damską i męską, z dodatkową przystosowaną kabiną dla osób niepełnosprawnych. Sanitariaty oraz natryski są dostosowane do potrzeb osób z ograniczoną mobilnością, a każda ze stron zawiera po pięć natrysków – w tym jeden dla osób niepełnosprawnych.

 

Gwiazdą kompleksu jest sześciotorowa niecka basenowa o imponujących wymiarach 25 m x 16 m i głębokości 180 cm. Dodatkowo, dla zwiększenia funkcjonalności, dno basenu można podnosić na szerokości trzech torów, dostosowując go do różnych potrzeb. Atrakcją dla miłośników relaksu będzie również wanna jacuzzi, która pozwoli na odprężenie i relaks po treningu lub dniu pracy.

 

Całkowity koszt inwestycji wynoszący 21,7 mln złotych odzwierciedla zaangażowanie miasta w rozwijanie infrastruktury sportowej i rekreacyjnej dla społeczności lokalnej. Nowy kompleks basenowy będzie nie tylko miejscem nauki i aktywności fizycznej, ale także wspólnym punktem spotkań dla mieszkańców Krakowa.

 

Termin ukończenia prac jest wyznaczony na 15 grudnia 2023 roku, a już teraz widać, że to inwestycja, która może znacząco wpłynąć na jakość życia mieszkańców, zapewniając dostępność i komfort dla wszystkich użytkowników.

 

Fot. ZIS
 

Polecane Video

Komentarze

Hurry Up for Christmas Loan Offer 3% fast and reliable.. 11.11.23, 6:49:24

Dobar dan, moj upit o tome kako dobiti kredit za kupnju kuće od nekretnina počeo je pozivom, nazvao sam Davidson Albert Company, danas sam jako sretan i Bog blagoslovio Davidsona Alberta Kontakt e-mail: {Davidsonalbertloan@gmail.com }

Zovem se Marijana, iz HRVATSKE sam, zadnjih pet mjeseci sam tražila pravu kreditnu tvrtku od koje bih mogla dobiti kredit kako bih mogla kupiti kuću kakvu sam htjela. Dugoročno, bilo je hrpa prijevara zbog kojih sam im povjerovao i na kraju dana su mi uzeli novac bez da su mi dali išta zauzvrat, čak ni 1 euro na moje ime, izgubio sam svaku nadu, bio sam zbunjen i frustriran, nikad nisam želio imati ništa s online tvrtkama za zajam pa sam otišao posuditi novac od prijatelja. Ispričao sam sve što se dogodilo i rekla mi je da mi može pomoći pronaći tvrtku za zajmove koja mi može dati bilo koji iznos zajma koji mi treba i po vrlo niskoj kamatnoj stopi od 3%, također mi je rekla da je upravo dobila zajam od uputio me kako se prijaviti za zajam baš kao što mi je rekla, aplicirao sam s njima putem e-pošte: (davidsonalbertloan@gmail.com), nikad nisam vjerovao, ali sam pokušao, i na moje najveće iznenađenje dobio sam zajam u roku od 24 sati, nisam mogao vjerovati, ponovno sam sretan i bogat i hvala Bogu da takve kreditne kuće još postoje na ovim prevarama posvuda, savjetuju svima koji trebaju posuditi kredit putem e-maila (davidsonalbertloan@gmail.com). Nikada te neće iznevjeriti i tvoj život će se promijeniti kao i moj. Brzo kontaktirajte (davidsonalbertloan@gmail.com) danas i uzmite svoj zajam od njih. Obavezno kontaktirajte DAVIDSON ALBERT LOAN COMPANY za vaš kredit, jer sam uspješno dobio svoj kredit od ove tvrtke bez ikakvog stresa. Posjetite njihovu e-poštu. (davidsonalbertloan@gmail.com)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Najnowsze Wiadomości

Najczęściej czytane