Nowe nocne rozwiązania komunikacyjne w Nowej Hucie

Wraz z nadejściem późnych godzin tego wieczoru, mieszkańcy Krakowa świadkami będą istotnych zmian w nocnej siatce komunikacyjnej miasta. Ożywienie na ulicach Nowej Huty będzie miało nowe oblicze dzięki wprowadzeniu zmian w kursowaniu autobusów.

Z centralnego punktu, jakim jest dworzec w Czyżynach, startuje nowość w rozkładzie – linia autobusowa nr 603. Połączenie to zapewni przewóz pasażerów bezpośrednio do pętli „Na Załęczu”, gwarantując dostępność komunikacyjną mieszkańcom w godzinach, gdy większość miasta śpi.

 

Autobusy linii 603 będą wyruszać w trasę z obu końców pętli, poczynając od około 23:30, i to przez cały tydzień. Częstotliwość kursowania co godzinę pozwoli na elastyczne planowanie nocnych wyjazdów.

 

Kolejne linie autobusowe również ulegną modyfikacjom:

Linia 601 przedłuża trasę aż do „Zajezdni Nowa Huta”, zwiększając zasięg i ułatwiając dostęp do dalszych części dzielnicy.
Linia 608 poszerza swoją trasę do pętli „Os. Na Stoku”, co z pewnością ucieszy mieszkańców tej lokalizacji.
Linia 611 zyskuje nowy kierunek, docierając teraz do „Czyżyny Dworzec”.

 

Warto zaznaczyć, że wszystkie powyższe linie utrzymują swoje dotychczasowe godziny kursowania, z wyjątkiem linii 611, która dodatkowo będzie obsługiwać trasę w nocy z czwartku na piątek.

 

Zmiany w rozkładzie jazdy wiążą się także z pożegnaniem z linią 642, która zostaje wycofana z eksploatacji. To strategiczna decyzja władz miasta, mająca na celu optymalizację kursowania nocnych autobusów i dostosowanie ich do aktualnych potrzeb mieszkańców Krakowa.

Polecane Video

Komentarze

Oburzające 10.11.23, 14:43:59

Czy os Grębałow to teren miasta Kraków, czy nadal wieś? Bo jeśli teren miasta, to gdzie jest dla obsługi mieszkańców jakaś linia nocna? Czemu wszyscy kończą trasy nocne już na os Wzgórza i wracają po ul Architektów z powrotem, a nie jadą ulicą Kocmyrzowską aż do ul Morcinka i dopiero stamtąd z powrotem? To samo jest z innej strony, bo na Darwina też nic nocnego nie kursuje. Co to ma być??? Co za CHAMSTWO!

Znamy już te sztuczki, że niby tu coś "wkrótce" 10.11.23, 16:23:39

https://gazetakrakowska.pl/krakow-mieszkancy-wzgorz-krzeslawickich-musza-poczekac-na-tramwaj-na-przystanku-darwina-do-wiosny/ar/c1-18059615

Hurry Up for Christmas Loan Offer 3% fast and reliable.. 11.11.23, 6:48:38

Dobar dan, moj upit o tome kako dobiti kredit za kupnju kuće od nekretnina počeo je pozivom, nazvao sam Davidson Albert Company, danas sam jako sretan i Bog blagoslovio Davidsona Alberta Kontakt e-mail: {Davidsonalbertloan@gmail.com }

Zovem se Marijana, iz HRVATSKE sam, zadnjih pet mjeseci sam tražila pravu kreditnu tvrtku od koje bih mogla dobiti kredit kako bih mogla kupiti kuću kakvu sam htjela. Dugoročno, bilo je hrpa prijevara zbog kojih sam im povjerovao i na kraju dana su mi uzeli novac bez da su mi dali išta zauzvrat, čak ni 1 euro na moje ime, izgubio sam svaku nadu, bio sam zbunjen i frustriran, nikad nisam želio imati ništa s online tvrtkama za zajam pa sam otišao posuditi novac od prijatelja. Ispričao sam sve što se dogodilo i rekla mi je da mi može pomoći pronaći tvrtku za zajmove koja mi može dati bilo koji iznos zajma koji mi treba i po vrlo niskoj kamatnoj stopi od 3%, također mi je rekla da je upravo dobila zajam od uputio me kako se prijaviti za zajam baš kao što mi je rekla, aplicirao sam s njima putem e-pošte: (davidsonalbertloan@gmail.com), nikad nisam vjerovao, ali sam pokušao, i na moje najveće iznenađenje dobio sam zajam u roku od 24 sati, nisam mogao vjerovati, ponovno sam sretan i bogat i hvala Bogu da takve kreditne kuće još postoje na ovim prevarama posvuda, savjetuju svima koji trebaju posuditi kredit putem e-maila (davidsonalbertloan@gmail.com). Nikada te neće iznevjeriti i tvoj život će se promijeniti kao i moj. Brzo kontaktirajte (davidsonalbertloan@gmail.com) danas i uzmite svoj zajam od njih. Obavezno kontaktirajte DAVIDSON ALBERT LOAN COMPANY za vaš kredit, jer sam uspješno dobio svoj kredit od ove tvrtke bez ikakvog stresa. Posjetite njihovu e-poštu. (davidsonalbertloan@gmail.com)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Najnowsze Wiadomości

Najczęściej czytane