Atak agresywnego psa na osiedlu 2 Pułku Lotniczego

W sieci można obejrzeć nagranie, na którym widać jak bulterier agresywnie gryzie mniejszego psa. Co więcej, właściciel atakującego zwierzęcia rzucił się z pieściami na osobę, która nagrała całe zajście na wybiegu dla psów na osiedlu 2 Pułku Lotniczego.

Do zdarzenia doszło w czwartek po południu na wybiegu dla psów. Na nagranym filmie widać, że bulterier, który był bez smyczy i kagańca mocnym chwytem trzyma w pysku mniejszego psa, który dramatycznie skamle.Właściciele zwierząt próbują rozdzielić psy, ale bulterier mocno złapał za kark mniejszego psiaka. W końcu udało się rozdzielić psy.

 Oglądając film widać, że właściciel bulteriera nie panował nad swoim psem. Mężczyzna próbował tłumaczyć się, że jego zwierzę rzuciło się na mniejszego, bo było prowokowane szczekaniem mniejszego psa. Kiedy osoba nagrywająca zajście zwróciła uwagę właścicielowi bulteriera, że nie panował nad swoim psem, ten rzucił się na niego z pięściami. Nie wiemy co stało się później, ponieważ nagranie na tym się urywa.Polecane Video

Komentarze

Pauli 22.08.20, 12:13:14

Dlaczego autor nie napisze ze wlasciciel bullterriera nie wytrzymal na przeklenstwa filmujacego samarytanina( no comments ). Mysle ze 90% facetow zrobiloby to samo po uslyszeniu „ wyp...!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najnowsze Wiadomości

Najczęściej czytane