Rozpoczęła się budowa kolejnego osiedla w Mistrzejowicach

Pierwszy etap osiedla przy ul. Piasta Kołodzieja będzie liczyć 140 mieszkań. Oddanie inwestycji do użytku planowane jest na II kwartał 2022 r. Pierwsze lokale już zostały sprzedane. Największym zainteresowaniem cieszą się duże mieszkania.

Osiedle Viva Piast to 9-kondygnacyjna inwestycja, w której zaprojektowano 140 mieszkań, 7 lokali handlowo-usługowych oraz 125 miejsc postojowych i stanowiska dla rowerzystów. Ceny mieszkań zaczynają się od 258 tys. zł. W ofercie dostępne są mieszkania: 1-pokojowe (30 m2), 2-pokojowe (od 32 m2), 3-pokojowe (od 48 m2) i 4-pokojowe (od 75 m2). Pierwsze lokale zostały sprzedane. Zainteresowaniem klientów cieszą się większe lokale, o powierzchni przekraczającej 60 m2. To wpływ doświadczeń z home office’u i zwiększonego zapotrzebowania na funkcjonalne powierzchnie, zapewniające choćby minimum prywatności – dodaje Anna Krystecka, dyrektor marketingu w Victoria Dom.Rynek mieszkaniowy w Krakowie jest drugim co do wielkości rynkiem pierwotnym w Polsce. Inwestycja Viva Piast, położona przy ul. Piasta Kołodzieja w krakowskich Mistrzejowicach, oddalona jest ok. 15 minut od centrum. Projekt jest odpowiedzią na potrzeby wszystkich, którzy poszukują funkcjonalnych rozwiązań mieszkaniowych. Nawet małe metraże (32 m2) mają dwa oddzielne pomieszczenia. Każde z mieszkań ma balkon, loggię lub ogródek.
Polecane Video

Komentarze

Krzysztof 2.12.20, 15:47:27

50 metrów do torów kolejowych warszawa Kraków... 300 metrów do budowanej obwodnicy z 6 pasami ruchu, no nic tylko zamieszkac i cieszyć się spokojem i cisza za 9000 tys za metr

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najnowsze Wiadomości

Najczęściej czytane