Rozkwiecony Plac Bieńczycki. Po sadzonki kwiatów i warzyw ustawiają się ogromne kolejki

Dobra pogoda sprzyja nowohucianom - na placu w Bieńczycach każdego ranka ustawiają się długie kolejki. Na targowisku sprzedawcy oferują przede wszystkim sadzonki kwiatów i warzyw. Miłośnicy działek i ukwieconych balkonów mają w czym wybierać.

 

 

Na nowohuckim bazarze widać wiosenne ożywienie. Wiosna w tym roku przyszła dość późno, dlatego prace na działkach w tym roku nieco się opóźniły – tłumaczy jeden ze sprzedawców warzyw. Jak widać wystarczyły dwa słoneczne dni i  nowohuccy działkowicze ruszyli tłumnie po rośliny.
Jest w czym wybierać. Na Bieńczycach dostaniemy już sadzonki pomidorów, selera, sałaty czy kapusty. Kupimy też różnorakie zioła.

 

Ogromny wybór kwiatów na balkon jak co roku przyciągnął pasjonatów kolorowych, rozkwieconych balkonów. Wiosenne bratki, surfinie czy pelargonie dostaniemy w różnych odmianach i kolorach. Stojące i zwisające ze skrzynek balkonowych.

 

 

Ceny kształtują się podobnie jak rok temu. Za sadzonkę pelargonii zapłacimy ok 6 zł, od 3 zł kupimy już surfinie czy petunie.
Polecane Video

Komentarze

Nie dodano jeszcze komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *