Siatkówka z kibicami powraca do Nowej Huty

Przed nami PreZero Grand Prix Polskiej Ligi Siatkówki, czyli spotkanie najlepszych siatkarek i siatkarzy z PlusLigi, TAURON Ligi i TAURON 1. Ligi, którzy rywalizować będą na piasku. Najpierw zawitają do Nowej Huty, gdzie w dniach 24-26 lipca zmierzą się w kompleksie sportowym KS Wanda Kraków przy ul. Bulwarowej 39.

 

Fuzja zasad gry piłki siatkowej halowej z plażową bez wątpienia stanowi o wyjątkowości imprezy, a pierwsze w historii rozgrywanie spotkań zespołów siatkarskiej ekstraklasy w zaproponowanej przez Polskiej Ligi Siatkówki formule to kolejny dowód na to, że w siatkówce nie ma granic.
Wstęp na turniej jest bezpłatny. Przy wejściu na teren imprezy kibice zobowiązani będą do dezynfekcji rąk w specjalnie do tego przystosowanych urządzeniach. Na terenie turniejowym może przebywać określona liczba osób, stąd ochrona będzie kontrolowała liczbę wchodzących i wychodzących. W przypadku, gdy wyczerpany zostanie limit uczestników (w Krakowie to 800 osób), ochrona będzie wpuszczała kolejnych kibiców dopiero wtedy, gdy teren opuści któryś z uczestników. W tym celu będą ustawione specjalne bramki, z osobnym wejściem oraz wyjściem.

 

Dla kibiców przewidziana jest także trybuna o pojemności 500 osób z zastrzeżeniem, że co drugie miejsce może być zajęte. To oznacza, że z zachowaniem odstępów na trybunie będzie mogło przebywać jednocześnie 250 osób. Pozostali fani będą mogli śledzić rozgrywki na specjalnym telebimie i korzystać z przygotowanych dla nich atrakcji.
Polecane Video

Komentarze

Nie dodano jeszcze komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *