Patryk Kajderowicz koordynatorem w Akademii Piłkarskiej Hutnika

Trener Kajderowicz pomimo młodego wieku jest osobą o ogromnej wiedzy merytorycznej z zakresu szkolenia młodzieży oraz organizacji pracy akademii piłkarskich, którą to wiedzę dodatkowo rozwijał na wielu stażach w renomowanych klubach.

Pan Patryk był jednym z kluczowych ogniw w rozwoju jednaj z najlepszych akademii w naszym kraju, mianowicie Akademii Piłkarskiej Rakowa Częstochowa. Trener Kajderowicz posiada licencję trenerską UEFA A oraz Coerver Football Coach.

 


– Jesteśmy ogromnie zadowoleni iż po tym jak Pan Kajderowicz postanowił zakotwiczyć w Krakowie na miejsce realizacji swoich rozwiązań szkoleniowo – organizacyjnych wybrał naszą Akademię, pomimo ciekawych ofert z praktycznie wszystkich liczących się akademii w Krakowie i okolicach. Jesteśmy pewni że współpraca z trenerem Patrykiem Kajderowiczem przyniesie duże korzyści dla obu stron i przyczyni się do podniesienia naszej akademii na jeszcze wyższy poziom – mówi Artur Trębacz, prezes Hutnika.

 

Trener Patryk Kajderowicz obejmie w Akademii funkcje Koordynatora ds Szkolenia U9 – U17, a jego głównym celem pracy będzie wdrażanie nowego systemu szkolenia w Klubie opartego o dotychczasowy model gry oraz wsparcie kadry szkoleniowej pod tym kątem. Dotychczasowy Dyrektor ds. Szkolenia Michał Wiącek obejmie funkcje Dyrektora Akademii.
Polecane Video

Komentarze

Nie dodano jeszcze komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *