W Czyżynach zaszczepisz dziecko przeciwko meningokokom

Miasto zaprasza do udziału w programie profilaktyki zakażeń meningokokowych przygotowanego dla dzieci w wieku od 12 do 24 miesięcy zamieszkałych w Krakowie. Dla uczestników programu sczepienia są bezpłatne.

Nowohucki punkt bezpłatnych szczepień znajduje się przy ul. Życzkowskiego 29, Comarch Healthcare SA – Centrum Medyczne iMED24, rejestracja pod numerem telefonu: 12 376 31 31 (poniedziałek-piątek: godz. 7.00-20.00, sobota: godz. 8.00-14.00)
 

Przypominamy, że ostatecznej kwalifikacji do szczepienia dokonuje lekarz. Szczepienie może zostać wykonane po uzyskaniu zgody rodziców bądź opiekunów dziecka. W ustalonym dniu szczepienia rodzic bądź opiekun prawny powinien zgłosić się do placówki z książeczką zdrowia dziecka.

 

Bezpłatne szczepienia przeciwko meningokokom realizowane są w ramach Miejskiego Programu Ochrony Zdrowia „Zdrowy Kraków 2019-2021”. To już kolejna edycja przedsięwzięcia, w ramach którego z bezpłatnych szczepień przeciw meningokokom skorzystało już kilka tysięcy małych krakowian.
Polecane Video

Komentarze

Nie dodano jeszcze komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najnowsze Wiadomości

Najczęściej czytane