Złomex przegrał z Radziszowianką

Mecz barażowy Złomexu z Radziszowianką cieszył się ogromnym zainteresowaniem. Na trybunach w Branicach zasiadł komplet widzów. Miejscowi kibice przygotowali kilka transparentów a tuż po pierwszym gwizdku odpalili race. I choć Złomex grał bardzo ambitnie to jednak lepsi okazali się goście.

W pierwszej połowie nie doczekaliśmy się bramek. W drugiej odsłonie meczu, przełomowa okazała się 62 minuta, kiedy to sędzia podyktował rzut karny dla Radziszowianki. Do ustawionej na jedenastym metrze piłki podszedł Danaj i pewnym strzałem pokonał Jęktoa. Gospodarze rzucili się do odrabiania strat, ale ich ataki były tego dnia nieskuteczne. Skutecznie za to grali piłkarze z Radziszowa. W 81 minucie meczu drugą bramkę dla Radziszowianki zdobył Malik. W doliczonym czasie gry, niefortunnie w polu karnym interweniował obrońca Złomexu, Gładysz a jego samobójcza bramka znacznie przybliżyła o awansu zespół z Radziszowic.

Spotkanie rewanżowe rozegrane zostanie w najbliższą środę w Radziszowicach. Początek meczu o godzinie 17:00.

Złomex Branice – Radziszowianka Radziszów 0:3 (0:0)