Wiktoria Gabor z Nowej Huty będzie reprezentować Polskę w konkursie Eurowizji Junior

Nowohucianka wygrała niedzielny, finałowy odcinek dziecięcej edycji „Szansy na Sukces”. Wiktoria z piosenką 'Superhero' będzie reprezentować Polskę w finale dziecięcej Eurowizji.

Do finału dostały sie trzy osoby – laureatki poprzednich odcinków: 12-letnia Wiktoria Gabor, 12-letnia Gabriela Katzer oraz 11-letnia Nikola Fiedor. Świetnym wykonaniem  piosenki „Superhero” Wiktoria oczarowała publiczność w studiu i widzów przed telewizorami. Zwycięstwo w programie oznacza, że to właśnie Wiktoria będzie reprezentować Polskę 24 listopada na konkursie Eurowizji Junior w Gliwicach. 

Eurowizja Junior to muzyczne widowisko, w którym dzieci i młodzież – reprezentanci państw należących do Europejskiej Unii Nadawców, prezentują utwory stworzone specjalnie na tę okazję. roku Konkurs Piosenki Eurowizji Junior, dzięki poprzedniej wygranej Roksany Węgiel odbędzie się w Polsce na Arena Gliwice.

 

12-letnia finalistka The Voice Kids 2 nie potrafi żyć bez muzyki [FILM]

– Jestem Romką, muzyka była zawsze w naszym domu. Kiedyś zaczęłam nagrywać jak śpiewam na komórkę. Zobaczył to moja mama, i powiedziała, że ładnie mi to wychodzi – mówi o początkach przygody z muzyką 12-letnia Viki Gabor.   Nowohucianka bez problemu przeszła kwalifikacje do programu The Voice Kids 2. Szybko zdobyła przychylność publiczności i jurorów. […]

0 komentarzy
Polecane Video

Komentarze

Nie dodano jeszcze komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najnowsze Wiadomości

Najczęściej czytane