Pomóżmy spotkać się nad Zalewem uczestnikom programu „Down the road”

Na platformie zrzutka.pl organizowana jest zbiórka pieniędzy, która ma pomóc w organizacji spotkania uczestników programu "Down the road", którego jedną z uczestniczek jest Agnieszka - sprzedająca frytki belgijskie nad Zalewem Nowohuckim.

Uczestnicy programu: Dominika, Ola, Agnieszka, Michał, Krzysiek i Grześ zaprzyjaźnili się i chętnie spotkaliby się jeszcze raz ze sobą. POMÓŻMY IM! Gdzie? Najlepiej nad Zalewem Nowohuckim, gdzie pracuje Agnieszka czyli na FRYTKACH! Kiedy? 8 sierpnia czyli już zaraz!

 

Macie ochotę spotkać się razem z nami! To zapraszamy! Przyjeżdżajcie!Takie spotkanie – przejazdy, noclegi, atrakcje, zwiedzanie to jednak spore koszty. Tym bardziej, że chcemy ich gościć przez trzy dni! Więc wielka prośba! ZRÓBMY ZRZUTKĘ! pokażmy, że jesteśmy fanami bohaterów programu, który zmienił nie tylko telewizyjne standardy, ale też serca i umysły wielu widzów. Pokażmy, że ich przyjaźń jest dla nas coś warta!

 

Czy będzie Przemek Kossakowski? Tak! Już się zapowiedział! Przyjedzie. Może na chwilę znowu wszyscy poczują się jak ZESPÓŁ W TRASIE! a my będziemy mogli ich zobaczyć na żywo. Pogadać. Szykujemy busa, którym będą mogli przejechać się po Nowej Hucie, Krakowie, a może nawet przeżyć przygodę w Kopalni Soli w Wieliczce!

 

„Down the road” to program, który opowiada o szóstce młodych osób z zespołem Downa, które wraz z Kossakowskim ruszają w podróż swojego życia. Wspólnie odwiedzą sześć krajów, a w drodze zmierzą się ze stereotypami, które często określają ich jako niesamodzielnych i wymagających opieki.

Zrzutka 
Polecane Video

Komentarze

Nie dodano jeszcze komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *