12-letnia finalistka The Voice Kids 2 nie potrafi żyć bez muzyki [FILM]

Wiktoria Gabor mieszka w Nowej Hucie na os. Bohaterów Września. Młoda wokalistka nie wygrała popularnego programu, ale jej talent i wspaniały głos zapadły wszystkim w pamięć. Muzyczna kariera stoi przed nią otworem.

– Jestem Romką, muzyka była zawsze w naszym domu. Kiedyś zaczęłam nagrywać jak śpiewam na komórkę. Zobaczył to moja mama, i powiedziała, że ładnie mi to wychodzi – mówi o początkach przygody z muzyką 12-letnia Viki Gabor.

 

Nowohucianka bez problemu przeszła kwalifikacje do programu The Voice Kids 2. Szybko zdobyła przychylność publiczności i jurorów.

– Nie myślałam, że trzy fotele się obrócą Byłam w totalnym szoku, nogi mi się trzęsły i nie wiedziałam co powiedzieć – wspomina swój udział w talent show Viki. 

Podopieczna Tomsona i Brona zaśpiewała w Finale „Who you are” z repertuaru Jessie J. – Za każdym razem nas zaskakujesz i robisz coś inaczej. To jest chyba najlepszy przykład na to, że już jesteś artystką – zauważył Baron. Później młoda gwiazda wykonała ze swoimi Trenerami hit „Human” z repertuaru Rag’n’Bone, a na koniec swój pierwszy singiel „Time”.

 

 

Romska uroda, skromna osobowość i głos tak silny, że może nim rozbijać szklanki – tak w skrócie można opisać 12-letnią Wiktorię Gabor. Ta uczestniczka jest obywatelką świata – urodziła się w Niemczech, wychowywała w Wielkiej Brytanii, a jakiś czas temu zamieszkała z rodziną w Polsce, w Nowej Hucie. Muzyka gra w jej duszy od zawsze. Młodziutka Wiktoria talent – jak sama mówi – odziedziczyła po rodzicach, którzy są pochodzenia romskiego. Podobno wdała się w tatę, który tak jak ona lubi nowoczesne brzmienia. Podczas „Przesłuchań w Ciemno” wykonała utwór „Roar” Katy Perry i udowodniła, że ma głos sięgający po horyzont!

 

 
Polecane Video

Komentarze

Nie dodano jeszcze komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *