niedziela, 17 Styczeń 2021


Warning: Undefined array key 4 in /home/klient.dhosting.pl/imienniczek/imienniczek/public_html/index.php on line 23

Przy Arce Pana powstała pierwsza w Krakowie kawiarnia chrześcijańska

"Nadzieja Cafe & Rest" otwarta będzie już w niedzielę 28 kwietnia. Będzie tam można znaleźć nie tylko coś dla ciała, ale i dla ducha. O godz. 15 właściciele lokalu zapraszają na wspólna modlitwę koronką do Bożego Miłosierdzia.

W Nadzei Cafe można oglądać niebo

Przez ostatnie miesiące włożyliśmy wiele trudu w to, aby było to wyjątkowe miejsce. Kawiarnia, restauracja, dewocjonalia, pamiątki, książki, a przede wszystkim miejsce spotkań. Nie było by tego wszystkiego, gdyby nie Bóg, który najpierw włożył w nasze serce pragnienie kawiarni, a potem pomógł je zrealizować. Dlatego chcemy w tym dniu dziękować Bogu za nadzieję, uwielbiać Go i zawierzyć Jego miłosierdziu to dzieło – można przeczytać na facebookowej stronie kawiarni.

 

– Mam na imię Rafał, od 18 lat jestem kucharzem. Wierzę w to, że wielkim marzeniem Boga jest to, żeby powstało to miejsce, które będzie łączyć sacrum i profanum – mówi w filmiku zamieszczonym na FB jeden z trójki założycieli Nadziei.

 

Z kolei Robert dodaje, że nazwa lokalu związana jest z nadzieją, która towarzyszyła całej trójce w drodze od pomysłu do powstanie kawiarni. – To będzie miejsce gdzie będziemy mogli wypić pyszną kawę, zjeść smaczny deser, ale i porozmawiać o swojej wierze – dodaje Robert.

 

Lokal będzie otwarty codziennie od godz. 10 do 21 w budynku przy kościele Arki Pana.
Polecane Video

Komentarze

Nie dodano jeszcze komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najnowsze Wiadomości

Najczęściej czytane