niedziela, 17 Styczeń 2021


Warning: Undefined array key 4 in /home/klient.dhosting.pl/imienniczek/imienniczek/public_html/index.php on line 23

Kolejny nowohucki lokal gastronomiczny otwiera się pomimo zakazu

Mimo że nasz bar był cały czas czynny dla Was mimo zakazów to miło nam wszystkich poinformować że OTWIERAMY się na nowo. Nasza piękna odnowiona sala czeka z utęsknieniem i przyjemnością i uśmiechem na twarzy przywitamy każdego z Was czekają przepyszne posiłki i napoje. SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO BARU - czytamy na profilu FB lokalu na os. Teatralnym.

Właścicielka baru uważa, że nie ma podstaw prawnych, by zakazać nam prowadzenia działalności baru ze sprzedażą posiłków do spożycia na miejscu.

 

To nie pierwszy lokal, który postanowił otworzyć się mimo obowiązującego zakazu. Wczoraj (poniedziałek 11 stycznia) restauracja Wesołe Gary zapowiedziała otwieracie się z zachowaniem wszelkich obostrzeń sanitarnych. Właściciele liczą na zrozumienie ciężkiej sytuacji lokalu i wsparcie. Klienci będą płacili za możliwość… testowania smaku jedzenia.

 

Na facebookowym profilu restauracji „Wesołe Gary” pojawił się wpis:

 

Wszyscy tęsknimy za normalnością i lanym piwkiem.
Przez cały ten okres trwania pandemii dostaliśmy od rządzących zaledwie 5000 zł wsparcia, kwota ta nie pokrywa nawet jednego etatu, nie mówiąc już o zobowiązaniach i kosztach stałych. Uważamy, że to żart z Nas i naszej ekipy, a nie wsparcie dla przedsiębiorców które tak dumnie jest ogłaszane w mediach.
W tym momencie brnąc w paszczę lwa nie mamy już nic do stracenia, musimy walczyć. Jeśli nie, stracimy nasz ukochany lokal i prace. Staraliśmy się przez ten cały czas utrzymać Naszą ekipę jak i całą restaurację, lecz już nas nie stać, aby dokładać tydzień w tydzień oszczędności naszego życia – co mieliśmy już daliśmy, dłużej nie wytrzymamy. Z każdej strony mamy zobowiązania które narastają.
Polecane Video

Komentarze

daniel0080 13.01.21, 18:34:12

Ta psycho pseudo pandemia ma właśnie za zadanie wykończyć małe i średnie przedsiębiorstwa. ... Wszystko jest zaplanowane. Wszystkie firmy powinny się otworzyć.
Pozdrawiam myślących

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najnowsze Wiadomości

Najczęściej czytane