Przy Arce Pana powstała pierwsza w Krakowie kawiarnia chrześcijańska

W Nadzei Cafe można oglądać niebo
Przez ostatnie miesiące włożyliśmy wiele trudu w to, aby było to wyjątkowe miejsce. Kawiarnia, restauracja, dewocjonalia, pamiątki, książki, a przede wszystkim miejsce spotkań. Nie było by tego wszystkiego, gdyby nie Bóg, który najpierw włożył w nasze serce pragnienie kawiarni, a potem pomógł je zrealizować. Dlatego chcemy w tym dniu dziękować Bogu za nadzieję, uwielbiać Go i zawierzyć Jego miłosierdziu to dzieło – można przeczytać na facebookowej stronie kawiarni.
– Mam na imię Rafał, od 18 lat jestem kucharzem. Wierzę w to, że wielkim marzeniem Boga jest to, żeby powstało to miejsce, które będzie łączyć sacrum i profanum – mówi w filmiku zamieszczonym na FB jeden z trójki założycieli Nadziei.
Z kolei Robert dodaje, że nazwa lokalu związana jest z nadzieją, która towarzyszyła całej trójce w drodze od pomysłu do powstanie kawiarni. – To będzie miejsce gdzie będziemy mogli wypić pyszną kawę, zjeść smaczny deser, ale i porozmawiać o swojej wierze – dodaje Robert.
Lokal będzie otwarty codziennie od godz. 10 do 21 w budynku przy kościele Arki Pana.
Komentarze
Nie dodano jeszcze komentarzy.
Dodaj komentarz