niedziela, 17 Styczeń 2021


Warning: Undefined array key 4 in /home/klient.dhosting.pl/imienniczek/imienniczek/public_html/index.php on line 23

Nowe Czyżyny organizują zbiórkę darów dla nowohuckich domów dziecka Siemacha

W najbliższą sobotę wystartuje zbiórka darów dla wychowanków placówek opiekuńczo-wychowawczych SIEMACHA Spot 24/7 przy ul. Deszczowej oraz ul. Cieślewskiego.

Wraz z początkiem grudnia niecierpliwie wyczekujemy na prezenty od Św. Mikołaja, którym teraz będzie mógł zostać… każdy z nas. Wszystko dzięki wyjątkowej zbiórce w Centrum Handlowym Nowe Czyżyny, która odbędzie się 5 grudnia.

 

Jak poczuć prawdziwą magię świąt? Co roku pomagają w tym liczne inicjatywy charytatywne organizowane w ostatni miesiąc roku. Tym razem na taki pomysł wpadło Centrum Nowe Czyżyny, gdzie już w najbliższą sobotę wystartuje zbiórka darów dla wychowanków placówek opiekuńczo-wychowawczych SIEMACHA Spot 24/7 przy ul. Deszczowej oraz ul. Cieślewskiego w Krakowie.

 


W godzinach od 10:00 do 17:00 poprowadzi ją brodaty Święty.

 

– Radość ze świąt jest tym większa, gdy ją mnożymy. Dlatego postanowiliśmy spełnić marzenia dzieci i sprezentować im to, czego życzą sobie najbardziej. Dołożyć swoją cegiełkę mogą także klienci, biorąc udział w zbiórce i dzieląc się np. zakupami – informuje Anna Brzozowska, przedstawicielka Nowych Czyżyn.

 

Specjalnie dedykowane, będące efektem zbiórki, upominki trafią do nastoletnich podopiecznych dwóch krakowskich oddziałów SIEMACHA Spot 24/7. Aktualnie zamieszkuje je 25 dzieci w wieku od 12 do 18 lat.

 

Jakie produkty mogą podarować krakowianie, chcąc zaangażować się w pomoc? Na liście życzeń wychowanków placówek znalazły się m.in. albumy i ramki na zdjęcia, ozdoby świąteczne, książki, butelki filtrujące wodę, klocki Lego, zestawy kosmetyków męskie i damskie, kosmetyki do makijażu, a nawet t-shirty męskie. Mile widziane będą także słodycze.

 

– Mieszkańcy mogą przekazywać dary w punkcie naszej mikołajkowej akcji na pasażu centrum przy sklepie Carrefour. Stamtąd finalne paczki przygotowane przez Nowe Czyżyny przy wsparciu najemców i klientów trafią bezpośrednio do Siemacha Spot w Krakowie. Zdążymy jeszcze przed 6 grudnia – zapewnia Anna Brzozowska.

 

Zbiórka to jednak nie wszystko, co wydarzy się tego dnia w krakowskim centrum handlowym. Nie zabraknie m.in. bezpłatnych mikołajkowych atrakcji dla najmłodszych. Obecny na miejscu Święty Mikołaj w asyście Elfów rozda słodkości maluchom oraz zapozuje do wspólnych pamiątkowych fotografii, które każdy otrzyma na własność.
Polecane Video

Komentarze

Nie dodano jeszcze komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najnowsze Wiadomości

Najczęściej czytane