Kurierzy odwiedzą kibiców Hutnika. Będą niespodzianki

W klubie trwa intensywna praca aby godnie przygotować się do powrotu na poziom centralny rozgrywek. Kibice w tym czasie nerwowo śledzą media w poszukiwaniu informacji na temat remontu stadionu czy wzmocnień drużyny. Jednak do drzwi niektórych z nich we wtorek 11 sierpnia zapukają kurierzy i dostarczą wyjątkowe przesyłki.

Postanowiliśmy uhonorować prezentami regularnie opłacających składki Członków należących do Stowarzyszenia Nowy Hutnik 2010 – wyjaśnia Artur Trębacz, prezes Hutnika – w zależności od poziomu wsparcia zawartość przesyłek jest różna. Kibice znajdą w nich liczne pamiątki, które nie będą dostępne w regularnej sprzedaży. Mam nadzieję, że staną się one wyjątkowymi perełkami w kolekcjach naszych kibiców.A co kibice znajdą w paczkach? Będą tam między innymi znaczki pocztowe z okazji 70 lecia oprawione w eleganckie ramy, kubki, magnesy, pocztówki i przede wszystkim zdjęcie drużyny, która wywalczyła awans do II ligi. Na szczególną uwagę zasługują jednak szaliki.

 

– Szaliki „Awans jest nasz!” mają być specjalnym podziękowaniem za wsparcie ze strony Członków Stowarzyszenia. – mówi Marcin Kądziołka, specjalista ds. marketingu i PR – Na szalikach poza herbem oraz napisem „Awans jest nasz!” znalazła się grafika przypominająca trybunę na naszym stadionie. To właśnie w ten sposób chcemy podkreślić, że awans do II ligi nie byłby możliwy bez naszych kibiców, w tym tych najwierniejszych wspierających finansowo Stowarzyszenie.

 

– Mam nadzieję, że te szaliki, w limitowanej edycji i niedostępne w żadnym sklepie, pozwolą wyróżnić się w tłumie naszych kibiców, a każdy mijający właściciela takiego szalika na stadionie czy ulicy zechce przybić mu „piątkę” łokciem i podziękować za pomoc Hutnikowi w awansie do II ligi. – dodaje Artur Trębacz.

 

Przesyłki z klubu nadane zostały w poniedziałek i za pomocą firmy kurierskiej oraz Poczty Polskiej trafią do kilkudziesięciu kibiców.
Fot: Marcin Kądziołka

Polecane Video

Komentarze

Nie dodano jeszcze komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *