Kolejny etap budowy 400m tunelu z rondem na Igołomskiej

Roboty w zakresie budowy tunelu T-09 w okolicach skrzyżowania z ul. Brzeską wkraczają w kolejną fazę. W związku z pracami od piątku, 6 grudnia zostaną wprowadzone zmiany w organizacji ruchu.

igołomskaWykonawca, aby sprawnie realizować prace, zbudował drogę serwisową, której zadaniem będzie przejęcie ruchu samochodowego. Dwukierunkowy objazd obejmie odcinek zaraz za skrzyżowaniem z ul. Czeczeńską do ul. Waligórskiego.

 

Na drodze serwisowej obowiązywać będzie ograniczenie tonażowe, zastępczą drogą będą mogły poruszać się pojazdy do 7 ton. Ograniczenie nie obejmie pojazdów komunikacji miejskiej, budowy oraz firm prowadzących działalność gospodarczą na tym odcinku ulicy Igołomskiej.

 

W tym rejonie planowane są również kolejne zmiany, w tym ruch wahadłowy przy wiadukcie kolejowym W-08 na odcinku ok. 50 metrów.

 

Inf.Zdj. MK
Polecane Video

Komentarze

Piotr 22.11.19, 20:02:37

"Wykonawca, aby sprawnie realizować prace, zbudował drogę serwisową" wykonawca tak sprawnie realizuje pracę że po drodze ze starych płyt betonowych jeździmy już 2.5 roku. To jest skandal na skalę ogólnopolską!!! Za tak prowadzone pracę już dawno powinni im podziękować. Dodatków na całym odcinku pełno jest kamieni i błota i rano wszyscy użytkownicy jadą 10 km/h za koparkami, walcami innymi maszynami budowlanymi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najnowsze Wiadomości

Najczęściej czytane