Hutnik na kolanach

Dopiero co, kibice Hutnika cieszyli się z wysokiej wygranej z Siarką Tarnobrzeg a już przyszło im przeżyć gorycz jednej z największych porażek w historii klubu.

Kotwica była zdecydowanie lepszym zespołem. Szybkie dwie bramki, główka Chromińskiego i gol Łysiaka po fatalnym błędzie obrony, ustawiły mecz. Hutnik zdołał złapać jeszcze kontakt po celnym trafieniu Assinora. Tu przyznać trzeba, że pozyskany z Sokoła Kocmyrzów napastnik, raz po raz pokazuje, że strzelanie bramek nie jest mu obce. Niestety, chwilę później faul w środku pola, rzut wolny dla Kotwicy, celna główka Kostkowskiego i tablicy wyników zrobiło się 1:3. Hutnicy kompletnie pogubili się po tej stracie i minutę później Szewczyk po raz kolejny zmuszony był wyjąć piłkę z siatki.
Trzy minut po zmianie stron, drugą żółtą a w konsekwencji czerwoną obejrzał Iwanicki i było pewne, że w dziesiątkę, Hutnik nie zdoła odrobić strat. Wynik meczu w 71 minucie ustalił Kort.