Kreatywne zajęcia dla dzieci i młodzieży w MDK na os. Na Stoku. Na co warto się zapisać i ile to kosztuje

Gimnastyka, plastyka, gitara, taniec współczesny, fotografia. Te i inne zajęcia czekają na małych nowohucian w Młodzieżowym Domu Kultury Fort 49 na os. Na Stoku. Dogodne godziny zajęć i niskie ceny - to najbardziej chwalą rodzice.

Gdy za oknem szarówka i ziąb zajęcia pozalekcyjne mogą być najlepszą alternatywą spędzania czasu w gronie rówieśników. Nie dość że są niezwykle pomocne w rozwoju; uczą pracy zespołowej czy umiejętności radzenia sobie ze stresem, to jeszcze pozwalają rozwijać talenty i zainteresowania.  Taniec, muzyka, nauka gry na gitarze, w Forcie 49 każde dziecko znajdzie coś dla siebie.
Większość zajęć odbywa się w późnych godzinach popołudniowych, przeważnie od 16-20. Dużym atutem jest cena. I tak za zajęcia gimnastyki, które odbywają się aż 3 razy w tygodniu rodzic musi zapłacić 50zł na semestr. Podobnie robotyka, zajęcia muzyczne i ruchowe. Nieco więcej, bo 150zl za semestr zapłacimy za naukę gry na kibordzie lub gitarze. 250zł kosztuje 5 miesięcy nauki języka angielskiego.

 

W Forcie działa także Klub „Myszki Miki”. Klubik to propozycja dla dzieci w wieku od 2 do 4 lat, które nie chodzą do przedszkola. Zajęcia odbywają się od godz. 9 do 13 i kosztują 50zł za semestr.

 

Zdj. Facebook MDK Fort 49 KrzesławicePolecane Video

Komentarze

Nie dodano jeszcze komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *