Zmiany w organizacji ruchu drogowego w rejonie cmentarza Grębałów

W związku z epidemią koronawirusa SARS-CoV-2 zachęcamy do rozłożenia odwiedzin grobów swoich bliskich na najbliższe tygodnie, tak by nie tworzyć dużych zbiorowisk 1 czy 2 listopada. Miasto przygotowało specjalną ofertę komunikacji miejskiej – linii tramwajowych i autobusowych, dowożących mieszkańców w rejon nowohuckiego cmentarza.

 

ulica Kocmyrzowska:

 

  • 31 października i 1 listopada – pozostawiony ruch dwukierunkowy na ul. Kocmyrzowskiej
  • 31 października i 1 listopada (w godz. 5.00-20.00) – dopuszczone parkowanie równoległe, jednostronne na odcinku od ul. Darwina do ul. Architektów, po przeciwnej stronie ulicy zakaz zatrzymywania się

 
ulica Darwina:

 

  • 31 października i 1 listopada (od godz. 5.00) – ulica wyłączona z ruchu na odcinku od ul. Kocmyrzowskiej do ul. Blokowej. Dopuszczony ruch pojazdów komunikacji miejskiej, niepełnosprawnych, taksówek i pojazdów z zezwoleniem ZDMK.
  • 31 października i 1 listopada – zakaz zatrzymywania się na odcinku od ul. Kocmyrzowskiej do ul. Blokowej

Parking dla uprawnionych wyznaczony przed bramą główną i boczną cmentarza. Dojazd od ul. Kocmyrzowskiej i od strony ul. Blokowej. Wjazd z parkingu tylko do ul. Blokowej.

 

 

 

ul. Poległych w Krzesławicach:

 

  • 31 października i 1 listopada (od godz. 5.00) – wprowadzony ruch jednokierunkowy od ul. Zielony Jar do ul. Kocmyrzowskiej

 

 

Możesz także pobrać  Plan Cmentarza Grębałów
Polecane Video

Komentarze

Nie dodano jeszcze komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najnowsze Wiadomości

Najczęściej czytane