Wypełniając ankietę można pomóc w reaktywacji sportu żużlowego w Nowej Hucie

W obecnym roku Towarzystwo Żużlowe Wanda Krakowskie Smok walczy o reaktywacje sportu żużlowego w Nowej Hucie. - Tym samym - bardzo zależy nam na dotarciu do jak największego grona mieszkańców Krakowa z ankietą dotyczącą czarnego sportu -mówi Marcin Kromoliński, prezes Towarzystwa Żużlowego Wanda Krakowskie Smok.

Ankieta jest przeznaczona dla wszystkich mieszkańców – także dla tych, którzy nie są kibicami. Każda osoba, która wypełni ankietę będzie miała możliwość wzięcia udziału w konkursie (do wygrania m.in. skok ze spadochronem oraz jazda superszybkimi samochodami).

 
Ankieta znajduje się pod linkiem: https://zuzelkrakow.webankieta.pl/

 

Ankieta daje możliwość wyrażenia swoich odczuć i opinii na temat żużla w Krakowie. Znajdą się w niej również pytania dotyczące Ciebie, Klubu oraz oczekiwanego przez Ciebie kierunku rozwoju żużla w Krakowie. Sport Analytics to niezależna sportowa firma badawcza, która przeprowadza ankietę w naszym imieniu. Jej zadaniem jest sporządzenie raportu, w którym poznamy dokładnie opinię naszych Kibiców, w tym również Twoją. Wszystkie odpowiedzi są udzielane poufnie, nie będą powiązane z Tobą osobiście ani nie będą przekazywane jakimkolwiek podmiotom trzecim.
Polecane Video

Komentarze

Nie dodano jeszcze komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najnowsze Wiadomości

Najczęściej czytane