Uszkodził samochody na os. Hutniczym i os. Szklane Domy

12 sierpnia br. kryminalni z Komisariatu Policji VIII w Krakowie patrolując jedną z ulic na terenie Nowej Huty, zauważyli mężczyznę, który był podejrzewany o uszkodzenie dwóch pojazdów, do którego doszło kilkanaście dni wcześniej.

Funkcjonariusze natychmiast wylegitymowali 33-latka, który nie spodziewał się takiego obrotu sprawy. Mężczyzna zatrzymany i przewieziony do komisariatu, gdzie w trakcie przesłuchania przyznał, że to on na początku czerwca w godzinach nocnych na os. Hutniczym używając szklanej butelki, uszkodził pojazd marki Audi.Podobnego czynu dopuścił się pod koniec lipca, kiedy także w godzinach wieczornych spacerując po os. Szklane Domy napotkał na swojej drodze zaparkowany pojazd marki Opel, który został przez niego kilkukrotnie kopnięty. Działanie mężczyzny również w tym przypadku spowodowały poważne uszkodzenia samochodu.

 

Zniszczenia w pierwszym pojeździe poszkodowany wycenił na sumę 1500 zł, natomiast właściciel Opla poniósł straty na ponad 2700 zł. Zatrzymany mężczyzna usłyszał zarzuty uszkodzenia mienia. Grozi mu kara pozbawienia wolności do lat 5.
Polecane Video

Komentarze

Nie dodano jeszcze komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najnowsze Wiadomości

Najczęściej czytane