Święto Niepodległości w przedszkolu „Pod Modrzewiem”. Dzieci ze Stoków wyśpiewały wolność!

W piątek, 10 listopada, w przedszkolu nr 111 na osiedlu Na Stoku panowała wyjątkowo podniosła atmosfera. Tego dnia, najmłodsi uczcili jedno z najważniejszych świąt w Polsce - Święto Niepodległości. W tym dniu, przedszkolaki pokazały, że pomimo swojego młodego wieku, rozumieją znaczenie i wartość pamięci o historii oraz patriotyzmu.

 

Już przy wejściu do przedszkola można było odczuć wyjątkowy charakter tego dnia. Ściany zdobiły barwne dekoracje w kolorach biało-czerwonych, a w holu umieszczono pracę dzieci przedstawiające ważne symbole dla Polski. Dzieci, ubrane w odświętne stroje, z niecierpliwością oczekiwały na rozpoczęcie uroczystości.

 

Wydarzenie rozpoczęło się dokładnie o godzinie 11:11 odśpiewaniem hymnu narodowego, „Mazurka Dąbrowskiego”. Najstarsze dzieci z przedszkola, pod okiem swoich pedagogów, przygotowały program artystyczny, który był prawdziwym przejawem miłości do ojczyzny. Program zawierał piosenki i wiersze o charakterze patriotycznym, a młodzi artyści zaprezentowali się z niezwykłą powagą i zaangażowaniem.

 

Warto dodać, że w przyszlym roku przedszkole „Pod Modrzewiem” obchodzić będzie swoje 60-lecie istnienia. Będzie to kolejna okazja do świętowania bogatej historii placówki, która przez sześć dekad kształciła pokolenia młodych Polaków, wpajając im wartości patriotyczne i społeczne.

 
Polecane Video

Komentarze

Nie dodano jeszcze komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Najnowsze Wiadomości

Najczęściej czytane