Przyszłe mamy chwalą sobie szpitalne… obiady

Stereotyp, że szpitalne jedzenie jest bardzo kiepskie nie sprawdza się w przypadku nowohuckiej placówki Ujastek. Szpital przypomina, że na stronie internetowej można sprawdzić aktualne menu dla pacjentów.

” Dzisiaj naszym Pacjentkom zaserwowaliśmy na obiad: zupę fasolową, delikatny filet drobiowy w sosie śmietanowym, surówką z selera i jabłka, ziemniakami i kompotem z wiśni.” – chwali się na facebooku Ujastek i dołącza to tego zdjęcie dzisiejszego obiadu.

 

O tym, że w nowohuckiej placówce karmią zdrowo i smacznie można się również przekonać czytając liczne komentarze pod tym postem.„Dwa lata temu urodziłam u Was córeczkę wszystko miło wspominam i personel i obiadki po prostu jesteście wspaniali” – pisze jedna z pacjentek szpitala.

 

W innym komentarzu czytamy „Co jak co ale jedzenie i pielęgniarki na patologii NAJLEPSZE! Wspominam od 4.5 roku.”

 

„3 lata już minęły od porodu u Was a ja nadal tęsknie za pysznym obiadem”

 

„O tak jedzenie pycha🙂pamiętam jak dziś, że nawet zupę mleczna jadłam z wielkim smakiem”

 

Link do menu poniżej:

http://ujastek.grupaneomedic.pl/page/162-dieta_mamy

 

Szpital UJASTEK dołączył do programu pilotażowego „Standard szpitalnego żywienia kobiet w ciąży i w okresie poporodowym – Dieta Mamy”. Celem głównym pilotażu jest wdrożenie modelu żywienia zapewnianego kobietom w ciąży i w okresie poporodowym hospitalizowanym w oddziałach szpitalnych, jak również propagowanie zasad zdrowego odżywiania wśród pacjentek po zakończeniu hospitalizacji.
Polecane Video

Komentarze

Kasia 3.02.20, 19:00:15

Rodziłam dwa razy w tym szpitalu. Opieka super i jedzenie przepyszne!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najnowsze Wiadomości

Najczęściej czytane