Prace na ul. Ciepłowniczej. Zmiany w organizacji ruchu

Powstaje nowy układ drogowy łączący Nowohucką z Galicyjską. Za roboty odpowiada deweloper w ramach inwestycji niedrogowej.

Zakres robót: przebudowa i budowa infrastruktury podziemnej, prace brukarskie i bitumiczne.

 

  • Od piątku, 27 stycznia, do niedzieli, 29 stycznia* – zwężona zostanie jezdnia ul. Ciepłowniczej (prawy pas, w kierunku Nowohuckiej), pomiędzy ul. Skręconą a przejazdem kolejowym. Na skrzyżowaniu ul. Ciepłowniczej z ul. Nowohucką dostępne wszystkie pasy.
  • Od poniedziałku 30 stycznia, do piątku, 3 lutego* – zamknięta zostanie ul. Ciepłownicza, pomiędzy ul. Skręconą, a przejazdem kolejowym. Ciąg pieszy zachowany po prawej stronie jezdni, w kierunku ul. Nowohuckiej. Brak możliwości skrętu w lewo, z ul. Skręconej w ul. Ciepłowniczą. Objazdy dla kierowców ul.: Ciepłowniczą, Isep, Ogłęczyzna, Sołtysowską, Centralną, al. Pokoju i Nowohucką.

 

Realizacja prac uzależniona będzie od warunków pogodowych, jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, od piątku (3 lutego) od ok. godz. 22.00 ul. Ciepłownicza pomiędzy Skręconą a przejazdem kolejowym zostanie całkowicie otwarta dla ruchu, w przeciwnym wypadku, ten fragment zostanie otwarty z utrzymanym zawężeniem i roboty wydłużą się, do mniej więcej 10 lutego br.

 

Zdj. ZDMK
 

 

Polecane Video

Komentarze

Nie dodano jeszcze komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Najnowsze Wiadomości

Najczęściej czytane