Oddadzą część zysków, by pomóc szpitalowi, sportowcom i zwierzętom

Nowohucki serwis samochodowy IRMAR postanowił przekazać 1/5 swojego zysku z najpopularniejszych obecnie usług na potrzeby szpitala. W planach ma również wsparcie lokalnego klubu sportowego Hutnik Kraków - Nowy Hutnik 2010 i Fundacji Człowiek Dla Zwierząt.

W szpitalu im. Żeromskiego, w którym funkcjonuje oddział zakaźny, cały czas potrzeba masek, fartuchów czy środków dezynfekujących. Pracujący tam personel naraża swoje zdrowie i życie, by ratować innych, ale sam również potrzebuje pomocy. Dlatego od poniedziałku do soboty 4 kwietnia 20 proc. przychodu z wymiany opon, geometrii 3D, serwisu klimatyzacji czy usług myjni parowej serwis Irmar przeznaczy na potrzeby szpitala.W kolejnym tygodniu od 6 do 11 kwietnia 20 proc. zysku trafi do klubu sportowego Hutnik Kraków – Nowy Hutnik 2010.

 

– Nasze Stowarzyszenie staje dziś przed olbrzymim wyzwaniem. Ten trudny dla wszystkich czas epidemii odbija się bardzo mocno na funkcjonowaniu naszego klubu. Budżet zostanie znacząco nadszarpnięty przez odwołane mecze i imprezy na wynajmowanych przez nas obiektach: hali, boisku oraz stadionie – podkreśla Artur Trębacz, prezes Stowarzyszenia Nowy Hutnik 2010.

 

Z kolei od 13 do 18 kwietnia jedna piąta dochodu z wybranych usług serwisu trafi na konto „Fundacji Człowiek Dla Zwierząt”, która prowadzi schronisko dla bezdomnych zwierząt i jej potrzeby w dobie epidemii są jeszcze większe niż zwykle.

– Jesteśmy pod olbrzymim wrażeniem poświęcenia personelu naszego szpitala im. Żeromskiego. Ci ludzie narażając siebie – ratują innych. Trudno wynagrodzić im tę bohaterską postawę, dlatego chcemy chociaż wspomóc ich materialnie – mówi Daniel Urbaniec, prezes serwisu samochodowego Irmar.

 

Każdy, kto chce wesprzeć szpital im. Żeromskiego, ale również klub sportowy Hutnik Kraków lub Fundację Człowiek Dla Zwierząt może umówić się na wymianę opon, geometrię 3D, serwis klimatyzacji, ozonowanie, diagnostykę komputerową lub zamówić dowolny pakiet na myjni parowej. Warto pamiętać, że akcja nie dotyczy klientów z kuponem z portalu Groupon.
Polecane Video

Komentarze

Hanys 31.03.20, 20:41:58

O ten serwis to ja polecam. Dobrze mi zrobili przekładnię kierowniczą w Oplu, poprzedni serwis sobie nie poradził, atu chłopaki elegancko i szybko się z tym uporali i za całkiem przystąpna kasę.

Ultram 31.03.20, 21:50:31

Dobry ten warsztat. Byłem parę dni temu i umówiłem się na konkretny dzień na wymianę rozrządu, oleju i filtrów. Mogłem wybrać jakie chciałem części droższe lub tańsze. Cena końcowa była taka jaką uzgodniłem więc to dla mnie było najważniejsze :) Jeżdżę już kilka dni i wszystko jest w porządku. Jest zadowolony z wykonanej usługi. Wszystko zostało przeprowadzone szybko i sprawnie bez żadnych problemów. Mogę szczerze polecić ten warsztat.

Paweł 28.04.20, 16:54:42

ja też polecam ten serwis Irmar, robiłem tam zawieszenie, fachowa robota, choć widziałem, że młode chłopaki i nie byłem na początku przekonany. Jeszcze na myjnię parową wstąpiłem i muszę przyznać, że nie robią fuszerki, byłem bardzo zadowolony.

Krzysiek 3.05.20, 23:02:36

Moja wizyta była celem wymiany oleju wszystkich filtrów łączników stabilizatora oraz rozrządu . Podczas naprawy kontakt że strony warsztatu że jeszcze czujnik wentylatora jest do wymiany. Bardzo polecam .

Gnom 29.05.20, 17:56:13

Irmar dobe miejsce - Sonda lambda wymieniona błyskawicznie mimo wcześniejszych nieudanych prób jej wyjęcia w 3 innych warsztatach .Polecam firmę szczerze .

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *