Nowohuckie licea i technika zaprezentują się kandydatom

W czwartek 20 lutego 2020 r. w godz. 8:00 - 14:00 w Zespole Szkół Ekonomicznych Nr 2 im. Ignacego Daszyńskiego w Krakowie, os. Spółdzielcze 6, odbędą się XII Prezentacje Nowohuckich Szkół Ponadpodstawowych. Swoją ofertę przedstawią licea i technika z tej dzielnicy oraz placówki oświatowe z sąsiedztwa.

Dla uczniów ósmej klasy szkoły podstawowej, którzy wkrótce wezmą udział w rekrutacji do szkół ponadpodstawowych, to doskonała okazja, aby się rozeznać w kierunkach kształcenia, które można realizować w nowohuckich szkołach.

 

Wydarzenie organizuje u siebie tradycyjnie Zespół Szkół Ekonomicznych nr 2 na osiedlu Spółdzielczym 6 w godz. 8.00–14.00. Organizatorzy zapraszają też rodziców, wychowawców i pedagogów.

 

Aktualna i wyczerpująca wiedza na temat oferty edukacyjnej szkół jest niezbędna, żeby podjąć optymalną decyzję, tym bardziej że ma ona wpływ na dalsze losy młodych ludzi. Uzyskanie dobrych kwalifikacji to szansa na zdobycie wymarzonego, intratnego zawodu.

 

Coroczne targi sprzyjają także integracji nowohuckich szkół oraz promocji w środowisku lokalnym poprzez pokazanie dorobku naukowego, artystycznego i sportowego tych placówek.

 

Inf. MKPolecane Video

Komentarze

Nie dodano jeszcze komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najnowsze Wiadomości

Najczęściej czytane