Uczestniczka Big Brothera z Nowej Huty znalazła sposób na bieganie w kwarantannie [FILM]

Klaudia Marchewka to nowohucianka, które wzięła w ubiegłym roku udział w reaktywowanym reality show Big Brother. W dobie zagrożenia koronawirusem 26-latka postanowiła, że nie będzie rezygnowała z pasji biegania i przebiegła półmaraton w... mieszkaniu.

„20 marca, dokładnie w swoje 27 urodziny postanowiłam przebiec w swoim mieszkaniu półmaraton. Każdy, kto mnie zna wie, że uwielbiam startować! Do tej pory to były 2, czasem nawet 3 starty w miesiącu. Aż tu nagle KORONAWIRUS… Część biegaczy wciąż idzie pobiegać na zewnątrz. Ja jednak wybrałam bezpieczniejszą alternatywę – własne mieszkanie. To była najtrudniejsza trasa, z jaką przyszło mi się zmierzyć – cały czas po łuku, ostre zakręty, bez butów, żeby zrobić 21km to musiałam 959 razy pokonać drogę „mój pokój – pokój Oskara”, co daje w sumie 1916 ostrych i nagłych zakrętów…

 

Czas 3:37:49, gdzie moja życiówka to 1:47. To była tylko rozgrzewka, a nawet próba i wstęp – wstęp do Domowego Maratonu. Poczekam chwilę, aż mi się nóżki zregenerują i ruszam dalej „w trasę”. Chciałabym tym samym Wam pokazać, że w domu można na serio robić wiele rzeczy, wystarczy tylko odrobina kreatywności. Pozdrawiam Was serdecznie i życzę zdrówka! Wasza Marchwia” – napisała na swoim profilu instagramowym Klaudia.

 

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Klaudia Marchewka (@ja_marchwia)

Polecane Video

Komentarze

Nie dodano jeszcze komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najnowsze Wiadomości

Najczęściej czytane