Nowa Huta Przyszłości wciąż poszukuje operatora dla kąpieliska w Przylasku Rusieckim

Zostały dwa miesiące na przygotowanie krakowskich kąpielisk do sezonu. Dla kąpieliska w Przylasku Rusieckim to bardzo mało czasu, zwłaszcza jeśli operator wciąż nie został wybrany. Spółka Kraków Nowa Huta Przyszłości informuje, że prowadzone są intensywne prace porządkowe na terenie akwenu, równocześnie wciąż trwa procedura oceny zgłoszeń w postępowaniu na wyłonienie operatora.

Niedawno spółka Kraków Nowa Huta Przyszłości ogłosiła postępowanie ofertowe na wybór operatora kąpieliska. Nowy operator będzie odpowiedzialny m.in. za zapewnienie bezpieczeństwa na kąpielisku oraz udostępnienie sprzętu pływającego. Jeśli jednak spółce nie uda się wyłonić nowego operatora, to będzie ona musiała samodzielnie prowadzić kąpielisko.

 

Co z bezpłatną częścią parkingu?  Niestety, zgodnie z wypowiedzią Dyrektora Biura Obsługi Inwestora, Współpracy i Promocji KNHP dla Gazety Krakowskiej, tylko osoby z niepełnosprawnościami, samochody elektryczne oraz posiadacze Karty Dużej Rodziny będą mogli korzystać z bezpłatnej części parkingu. Co więcej, spodziewane są zmiany wysokości opłat za parking, które będą wynikać z kosztów pracy, podatków oraz innych czynników, ale dokładne stawki nie zostały jeszcze ustalone.
Polecane Video

Komentarze

Nie dodano jeszcze komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *