Konferencją w Czyżynach rozpoczął się 9 Małopolski Festiwal Innowacji

Małopolski Festiwal Innowacji to wyjątkowe święto nowoczesnych technologii. Festiwal potrwa do 16 czerwca. Konferencję inauguracyjną otworzył marszałek województwa Witold Kozłowski.

 

Tematem przewodnim konferencji, która dziś odbyła się w Muzeum Lotnictwa Polskiego był innowacyjny start, na który – jak przekonywali specjaliści nigdy nie jest za późno.  Grzegorz Błażewicz – założyciel i prezes zarządu SALESmanago Marketing Automation – opowiadał nie tylko o roli innowacji, ale także o tym nie warto chodzić utartymi biznesowymi ścieżkami.

 

Eksperci opowiadali o sukcesach i porażkach we wdrażaniu innowacji, o tym, jak budować innowacje w organizacji oraz jak budować postawy i zachowania innowacyjne w zespołach.
Podczas Festiwalu będziemy mogli poznać małopolskie wynalazki, opracowane na małopolskich uczelniach, w jednostkach badawczo-rozwojowych czy też firmach. Pod namiotem wystawienniczym zaprezentują się te, które mają największą szansą na rynkowy sukces. Podczas Festiwalu odbędzie się kilkadziesiąt wydarzeń w różnych zakątkach Małopolski. W bogatej ofercie innowacyjnych wydarzeń, każdy znajdzie coś dla siebie.

 

Na zakończenie konferencji wystąpiła Angelika Chimkowska – ekspert oswajania zmian, strateg social sellingu. W swojej prezentacji przedstawiła m.in. najnowsze odkrycia w zakresie psychologii zmian oraz praktyczne wskazówki, programy i aplikacje do zastosowania w biznesowej codzienności.

 

 
Polecane Video

Komentarze

Nie dodano jeszcze komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najnowsze Wiadomości

Najczęściej czytane