Czwarta porażka z rzędu

W spotkaniu Hutnika z Polonią najlepiej zaprezentowali się fani z Nowej Huty. Kibice Hutnika udzielili gościny kibicom z Warszawy, którzy w liczbie ok. 50 osób usiedli w rogu trybuny. Obie grupy kibicowskie głośno dopingowały swoje drużyny – doping fanów Hutnika trwał nieprzerwanie przez cały mecz. Goście rzadziej wznosili okrzyki a w drugiej połowie głośno podziękowali miejscowym fanom za możliwość obejrzenia meczu.

Fatalną passę notują za to podopieczni Andrzeja Paszkiewicza. Piłkarze Hutnika przegrali czwarte spotkanie z rzędu. Polonia bardzo dobrze zaczęła mecz i już po 11 minutach gry prowadziła 2:0. Na przerwę goście schodzili z trzy bramkową przewagą. Po zmianie stron Fadecki z karnego zdobył czwartą bramkę dla Czarnych Koszul. Honor gospodarzy uratował na pięć minut przed końcem meczu Świątek.