Zmiana ruchu i wycinka drzew. Najbliższy tydzień pod znakiem przygotowań do budowy S7 w Nowej Hucie

W tym tygodniu nastąpią zmiany w organizacji ruchu w kilku miejscach. Rozpoczną się we wtorek 25 stycznia 2022 r.

 

We wtorek 25.01.2022 r. o godz. 8.30 wprowadzona zostanie tymczasowa organizacja ruchu w ciągu drogi powiatowej w miejscowości Zastów. Zmiana polegać będzie na wprowadzeniu wyjazdów z dróg technologicznych budowy na drogę publiczną. Kierowcy zostaną poinformowani znakami pionowymi oraz o ograniczeniu prędkości do 60 km/h. Ta organizacja ruchu związana jest z budową wiaduktu.

 

W środę 26.01.2022 r. o godz. 11.00 wprowadzona zostanie tymczasowa organizacja ruchu w ciągu ul. Ujastek w Krakowie. Zmiana organizacji ruchu związana jest z wycinką drzew prowadzoną około 200 m w kierunku północnym od Kopca Wandy. Przewiduje się zajęcie pobocza i chodników. Możliwe są chwilowe wstrzymania ruchu w przypadku wysokich drzew stwarzających zagrożenie przewrócenia się na jezdnię. Utrudnienia w ruchu potrwają około tygodnia.

 
 

W czwartek 27.01.2022 r. o godz. 10.00 wprowadzona zostanie tymczasowa organizacja ruchu w ciągu ul. Kocmyrzowskiej oraz ul. Łowińskiego w Krakowie. Ta z kolei organizacja ruchu związana jest z wycinką drzew prowadzoną wzdłuż ul. Kocmyrzowskiej od skrzyżowania z ul. Wańkowicza do skrzyżowania z ul. Darwina oraz wzdłuż ul. Łowińskiego od skrzyżowania z ul. Wąwozową w kierunku ul. Ujastek. Przewidywane jest zajęcie pobocza i chodników. Możliwe będą chwilowe wstrzymania ruchu w przypadku wysokich drzew stwarzających zagrożenie przewrócenia się na jezdnię. Utrudnienia w ruchu potrwają około miesiąca.

 

 Również w czwartek 27.01.2022 r. o godz. 11.00 wprowadzona zostanie tymczasowa organizacja ruchu w ciągu ul. Ujastek w Krakowie. Tym razem zmiana związana jest z pracami przygotowawczymi dotyczącymi połączenia odcinków S7 i polegać będzie na wprowadzeniu wyjazdów z dróg technologicznych budowy na drogę publiczną. W związku z tym w rejonie połączenia ul. Ujastek Mogilski z S7 wprowadzone zostanie ograniczenie prędkości do 40 km/h. Utrudnienia w ruchu potrwają do sierpnia 2023 r.

 

fot, info: GDDKiA
Polecane Video

Komentarze

Nie dodano jeszcze komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *