W mieszkaniu złodzieja roweru znaleziono też narkotyki

Kilka dni temu, policjanci z komisariatu na os. Zgody zatrzymali 36-latka, który w lutym ukradł rower sprzed jednego z nowohuckich centrów handlowych. W trakcie zatrzymania mężczyzna miał przy sobie narkotyki, za co również odpowie przed sądem. Za popełnione przestępstwa grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Na początku lutego br., krakowscy policjanci przyjęli zawiadomienie, o kradzieży roweru sprzed jednego z nowohuckich centrów handlowych. Jego właściciel wycenił wartość strat na ponad tysiąc złotych. Kryminalni z Komisariatu VIII Policji w Krakowie natychmiast rozpoczęli namierzanie złodzieja.– Na podstawie zebranych materiałów dowodowych kryminalnym z „ósemki” szybko udało się ustalić tożsamość podejrzanego. 26 marca br. funkcjonariusze udali się na jedno z osiedli w Nowej Hucie, gdzie przy jednym z bloków zauważyli mężczyznę będącego w ich zainteresowaniu. 36-latek został natychmiast wylegitymowany a następnie poinformowany o fakcie zatrzymania. W trakcie przeszukania jego mieszkania policjanci zabezpieczyli nie tylko ukradziony rower, ale także narkotyki tj.: mefedron i amfetaminę – mówi Paweł Grzywacz, z biura prasowego miejskiej policji w Krakowie.

 

Skradziony rower

 

W Komisariacie VIII Policji w Krakowie, zostały mu przedstawione zarzuty kradzieży oraz posiadania zabronionych środków odurzających. 36-latek przyznał się do zarzucanych mu czynów. Za popełnione przestępstwa grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.
Polecane Video

Komentarze

Nie dodano jeszcze komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *