W sobotę 27 czerwca wielkie sprzątanie stadionu Hutnika

Kibiców Hutnika chętnych do pomocy w pracach porządkowych na stadionie klub zaprasza w najbliższą sobotę 27 czerwca do pomocy w tym przedsięwzięciu. Zbiórka chętnych osób o godzinie 9:00 pod budynkiem klubowym.

Koordynatorem prac będzie Tomasz Job. Organizatorzy akcji zapewniają gorący posiłek i napoje. Sprzątanie  odbywa się w ramach przygotowań stadion na II ligę.

 

Przypomnijmy, o przepustkę do wyższej ligi starali się Hutnik Kraków i Motor Lublin, a po zawieszeniu rozgrywek z powodu koronawirusa walka między nimi toczyła się o interpretację regulaminu rozgrywek.W grupie IV dwie pierwsze drużyny – Hutnik Kraków i Motor Lublin – mają tyle samo punktów – po 36. Od kilku tygodni trwają głośne dyskusje, kto powinien awansować. Motor ma lepszy bilans bramkowy, ale bezpośredni mecz wygrał Hutnik.

 

Hutnik przedstawił też sporo dokumentów na poparcie swoich tez. Chociażby zatwierdzoną przez LZPN tabelę po ostatnim meczu ligowym w 2019 roku, w której przy tej samej liczbie punktów wyżej są drużyny lepsze w bezpośrednich meczach, a nie te, które miały lepszy bilans bramkowy. Mimo to ZLPN zadecydował inaczej.

 

Finalnie Komisja ds. Nagłych Polskiego Związku Piłki Nożnej, na wniosek Prezesa PZPN, Zbigniewa Bońka postanowiła, że zarówno Motor Lublin, jak i Hutnik Kraków będą w sezonie 2020/2021 uczestniczyć w rozgrywkach II ligi.
Polecane Video

Komentarze

Nie dodano jeszcze komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najnowsze Wiadomości

Najczęściej czytane