Szykuje się aukcja lokali użytkowych. Wcześniej można je obejrzeć

W piątek, 30 sierpnia odbędzie się najbliższa aukcja na najem lokali użytkowych - informuje Zarząd Budynków Komunalnych w Krakowie. Do wynajęcia będą lokale m.in. na os. Centrum D, Młodości, Teatralnym i Uroczym.

Interesująco przedstawia się  oferta lokali zlokalizowanych na terenie  Nowej Huty. Z tego rejonu przeznaczone są do wynajęcia m.in.: lokal położony na os. Centrum D 7, o powierzchni ogólnej 190,24 m², usytuowany na parterze oraz częściowo w poziomie piwnicy o pow. 59,99 m²; lokal na os. Uroczym 5 o powierzchni ogólnej 199,52 m2, usytuowany na parterze oraz częściowo w poziomie piwnicy o pow. 61,35 m², lokal na os. Młodości 8 o powierzchni 43,83 m², usytuowany na parterze; a także lokal położony na os. Teatralnym 3 o powierzchni 20,99 m², usytuowany na parterze.Przed przystąpieniem do aukcji lokale są udostępniane do oglądania, celem sprawdzenia czy jego/ich powierzchnia, rozkład pomieszczeń, ilość światła dziennego w lokalu i inne parametry są właściwe do uruchomienia planowanej przez danego oferenta działalności.

 

Osoby zainteresowane udziałem w aukcji zobowiązana są do 28 sierpnia dokonać wpłaty wadium oraz złożyć ofertę przystąpienia do aukcji. Wszelkich informacji w tym zakresie udziela telefonicznie Referat Lokali Użytkowych Zarządu Budynków Komunalnych w Krakowie pod numerem tel.: 12 616 61 54.

 

Fot: ZBK
Polecane Video

Komentarze

Nie dodano jeszcze komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *