Sylwester 2019/2020 w Nowej Hucie. Gdzie i za ile?

Sylwester to jedyny taki dzień w roku, kiedy żegnamy stary i witamy nowy rok. Wiele osób spędzi tę noc kameralnie, ale niektórzy będą ją hucznie obchodzić na zorganizowanych balach. Sprawdź gdzie się bawić i ile w tym roku zapłacimy za bal sylwestrowy.

W restauracji Błękitna Laguna przy ul. Makuszyńskiego 2, zabawę  poprowadzą DJ Brother’s. Szefowie Kuchni zadbają o to, żeby sił do zabawy wystarczyło wszystkim do białego rana. Na uczestników czeka kolacja, oraz trzy gorące dania. Bal rozpocznie się o godz 20:00, a koszt, to 250zł od osoby.

 

Sylwestrowy wieczór w hotelu Santorini obok Nowohuckiego Zalewu, to wydatek rzędu 300zl od pary, lub 350zł od osoby. Na gości czekają wykwintne dania i urozmaicony stół szwedzki. O oprawę muzyczną zadba Dj Krzysztof Bednarski.

 

Tę wyjątkową noc spędzić można też w Nowohuckim Centrum Kultury. Muzyka zagra tam na żywo w wykonaniu zespołu „Czakram”. Przewidziane są trzy gorące dania i zimna płyta, liczne konkursy z nagrodami oraz niespodzianka. Podczas balu jedna para wylosuje nagrodę w postaci 3-dniowego pobytu w pensjonacie „Pieniński Mak” w Szczawnicy. Bal w NCK, to koszt 300zł/os.

 

Na Lotnisku 4, obok domu handlowego Wanda w Restauracji Piastowskiej wieczór poprowadzi DJ Maros – wokalista-wodzirej. W cenie 250zł od osoby oprócz dobrej zabawy otrzymamy trzy gorące posiłki, przystawki i deser. Impreza potrwa od godz 20:00 do 4:00 rano.Tuż nad zalewem, w Domu Wędkarza przy ul. Bulwarowej 43 za zabawę Sylwestrową zapłacimy 240zł od osoby. Do tańca zagra grupa „Rytm”, a na stole pojawi się kolacja, deser i jedno gorące danie.

 

Sylwester z Dj’em w rytmie disco oferuje Klub Studencki Kwadrat. Tam na parkiecie królować będą lata ’70,’80 i ’90. W cenie 230zł od osoby dostaniemy kolację, zimna płytę i dodatkowo jedno ciepłe danie. Napoje (w tym piwo) bez ograniczeń.

 

Największa i najtańsza impreza sylwestrowa odbędzie się na Alei Róż. Na Sylwestra w Nowej Hucie zaprasza jeden z najbardziej uznanych polskich dziennikarzy muzycznych Hirek Wrona, który w ostatnią noc 2019 r. wcieli się w rolę didżeja na największej krakowskiej prywatce w nowohuckiej alei Róż. Repertuar otworzą przeboje z lat 70., a Hirek Wrona poprowadzi gości przez kolejne barwne dekady, docierając do współczesnych światowych hitów. Wszystkiemu towarzyszyć będą wizualizacje przeplatane animacjami złożonymi z obrazów dawnej Nowej Huty. Występ Hirka Wrony poprzedzi nowohucki DJ Mazubar, a prywatkę uzupełnią wspólna nauka tańca, konkursy dla uczestników oraz pokaz efektów specjalnych, po którym nastąpi powitanie Nowego Roku. Koszt – 0zł.
Polecane Video

Komentarze

Nie dodano jeszcze komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *