Rewitalizacja terenów wokół NCK rozpoczęła się przebudową parkingu

Modernizacja zaczęła się od parkingu, który w związku z tym w najbliższym czasie będzie wyłączony z użytkowania. Prace remontowe powinny zakończyć się z końcem marca.

W związku z wyłączeniem parkingu mieszkańcy pobliskich osiedli (szczególnie Centrum D) muszą liczyć się z utrudnieniami. Niektórzy z nich skarżą się, że uczestnicy wydarzeń w NCK  parkują na osiedlowych miejscach postojowych utrudniając znalezienie miejsca mieszkańcom.

 

Nowohuckie Centrum Kultury wkrótce przejdzie gruntowną modernizację.  Rewitalizacja trzech hektarów powierzchni ma sprawić, że przestrzeń ta stanie się dużo bardziej wielofunkcyjna – ma służyć działaniom kulturalnym, rekreacji i wypoczynkowi – przyciągać dużych i małych mieszkańców dzielnicy, dając im możliwość atrakcyjnego spędzania czasu.

 Nowohuckie Centrum Kultury zmieni się nie do poznania

  Od kilku lat Nowohuckie Centrum Kultury przechodzi gruntowną modernizację. Budynek stał się przez to bardziej funkcjonalny, przyjazny, bezpieczny, a dodatkowo znacznie zyskał na urodzie. Teraz przyszła kolej na tereny otaczające Centrum. Rewitalizacja trzech hektarów powierzchni ma sprawić, że przestrzeń ta stanie się dużo bardziej wielofunkcyjna – ma służyć działaniom kulturalnym, rekreacji i wypoczynkowi – […]

0 komentarzy
Polecane Video

Komentarze

Nie dodano jeszcze komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *