Remont Nowohuckiej – wymiana nawierzchni na jezdni południowej

Remont ulicy Nowohuckiej rozpoczął się na początku lipca br. Prace są prowadzone na odcinku od mostu Nowohuckiego do skrzyżowania z ul. Saską. W niedzielę, 2 sierpnia br. rozpocznie się wymiana nawierzchni na jezdni południowej.

Ulica Nowohucka – na odcinku od mostu do skrzyżowania z ul. Saską – zyska nową nawierzchnię. Drogowcy zakończyli prace brukarskie, teraz czas na wymianę nawierzchni na jezdni południowej – w związku z pracami będą obowiązywać zmiany w organizacji ruchu.

 

Prace na jezdni południowej (kierunek Czyżyny – od skrzyżowania z ul. Saską do mostu) rozpoczną się w niedzielę, 2 sierpnia br. ok. godz. 24:00 i potrwają do poniedziałku, 10 sierpnia br., w tym czasie:

 


  • jezdnia południowa ulicy Nowohuckiej zostanie zamknięta – ruch pojazdów odbywał będzie się po jezdni północnej – po jednym pasie w każdym kierunku.

 

Dodatkowo, w nocy z 7 na 8 sierpnia br. oraz w nocy z 10 na 11 sierpnia br. realizowane będą prace związane z wymianą nawierzchni na tarczy skrzyżowania z ul. Saską (od strony jezdni południowej).

 

Od poniedziałku, 10 sierpnia br. drogowcy ruszą z wymianą krawężników na jezdni północnej. W związku z robotami będą obowiązywać zmiany w organizacji ruchu – miejscowe połówkowe zamknięcia jezdni (na długości ok. 150 m). Wymiana nawierzchni na jezdni północnej planowana jest w drugiej połowie sierpnia br.

 

Całkowity koszt prac to ok. 3,6 mln zł. Zakończenie remontu pod koniec sierpnia br. Remont ulicy Nowohuckiej realizowany jest w cieniu prac jakie obecnie toczą się na samym moście Nowohuckim.
Polecane Video

Komentarze

Nie dodano jeszcze komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *