Punkt poboru wymazów Covid przy „Rydygierze” paraliżuje ruch na Obrońców Krzyża
Punkt w Bieńczycach został zorganizowany po to, żeby odciążyć kolejki w innych punktach m.in. przy Tauron Arenie, gdzie sznurek samochodów sięga codziennie ronda Dywizjonu 308. Osoby, które chcą wykonać test mogą korzystać z punktu w poniedziałek, środę, czwartek, piątek, sobotę i niedziele w godz. 7:30-12:30, we wtorek w godz. 16:00-20:15.
Informacje na temat pracy wszystkich punktów pobrań są na bieżąco aktualizowane na stronie internetowej Małopolskiego Oddziału Wojewódzkiego NFZ, a także na stronie pacjent.gov.pl. Ich adresy można również uzyskać dzwoniąc na całodobową i bezpłatną infolinię NFZ, pod numer telefonu 800 190 590.
Fot: KMRT
Komentarze
Tak we wtorek niby do 20.15 a wczoraj działali jeszcze o 22.00 bez zachowani higieny pan ubierał kombinezon włączać go po ziemi i to są sterylne warunki pobierania wymalowanie pich i brud
Tak we wtorek niby do 20.15 a wczoraj działali jeszcze o 22.00 bez zachowani higieny pan ubierał kombinezon wleczac go po ziemi i to są sterylne warunki pobierania wymazów piach i brud
Dodaj komentarz