Przed nami 6 Nowohucki Targ Roślinny

W najbliższą sobotę 19 września w ArtZonie na os. Górali odbędzie się po raz Nowohucki Targ Roślinny. Impreza odbędzie pod hasłem dzikości i nieokrzesanej natury.
W programie:

 

 – 11.00-12.30 – Tropiciele przyrody Rodzinne warsztaty tworzenia recyklingowych przyrządów optycznych przydatnych dla każdego obserwatora natury. Prowadzenie: Magdalena Kotula, Elżbieta Urbańska-Kłapa, Maria Wąchała-Skindzier, Jarosław Klaś. Miejsce: Tajemniczy Ogród, ARTzona, os. Górali 4.


✏ Limit miejsc: 20 os. Decyduje kolejność zgłoszeń. Zapisy na odbywają się poprzez formularz 👉 http://okn.edu.pl/nowohuckie-laboratorium-dziedzictwa/tropiciele-przyrody-rodzinne-warsztaty-tworzenia-recyklingowych-przyrzadow-optycznych/

 

 

 – 12.30 – Miejska dżungla 🌳 Prelekcja wykorzystania nieużytków w edukacji ekologicznej. Prowadzenie: dr inż. Kasper Jakubowski. Miejsce: ARTzona, os. Górali 4.
Ogrody Nowej Huty to inicjatywa realizowana przez Pracownię Animacji Ekologicznej Ośrodka Kultury im. C. K. Norwida. Projekt ma na celu propagowanie wiedzy dotyczącej ogrodnictwa i ekologii oraz integrację społeczności lokalnej wokół nowohuckiej zieleni. Skierowany jest do mieszańców oraz wszystkich sympatyków dzielnicy. Do tej pory udało stworzyć się już 16 ogrodów.

 

Wydarzenie odbędzie się w rygorze sanitarnym zgodnie z wytycznymi GIS, MKiDN oraz wewnętrznymi regulacjami Ośrodka Kultury im. C. K. Norwida. Regulaminy wraz z procedurami bezpieczeństwa na czas epidemii COVID-19 znajdują się na stronie http://okn.edu.pl/strona-glowna/regulaminy/. Udział w wydarzeniu oznacza ich akceptację.

 
Polecane Video

Komentarze

Nie dodano jeszcze komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *