Policjanci i przechodnie uratowali życie 64-latkowi

5 stycznia br. przy jednej z ulic w okolicy Ronda Kocmyrzowskiego policjanci razem z przechodniami reanimowali 64-latka. Kiedy poszkodowany został zabrany do szpitala funkcjonariusze zabezpieczyli jego rzeczy.

W minioną niedzielę, około godz. 18.30 policjanci krakowskiej drogówki patrolowali rejon Ronda Kocmyrzowskiego. Nagle podbiegł do nich przechodzień informując, że na chodniku przy jednej z ulic leży mężczyzna, który potrzebuje pomocy. Policjanci natychmiast udali się we wskazane miejsce, gdzie zastali leżącego na ziemi starszego mężczyznę oraz grupę osób, które udzielały mu pierwszej pomocy.Funkcjonariusze włączyli się w reanimację i prowadzili ją do czasu przyjazdu załogi pogotowia ratunkowego. Ratownicy kontynuowali reanimację 64-latka także w karetce, a następnie przewieźli go do jednego z krakowskich szpitali. Policjanci zabezpieczyli rzeczy należące do starszego mężczyzny.

 

Gdyby nie szybka reakcja przechodniów oraz funkcjonariuszy, a także determinacja w ratowaniu ludzkiego życia historia ta mogłaby skończyć się tragicznie.
Polecane Video

Komentarze

Nie dodano jeszcze komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *