poniedziałek, 18 Styczeń 2021


Warning: Undefined array key 4 in /home/klient.dhosting.pl/imienniczek/imienniczek/public_html/index.php on line 23

Narkotyki ukrył w wiszącym nad łóżkiem … zegarze

Kilka dni temu, krakowscy kryminalni zatrzymali 40-latka, który w swoim mieszkaniu w rejonie Czyżyn ukrywał substancje psychotropowe. Mężczyzna usłyszał zarzut ich posiadania, za co grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

21 maja br. roku funkcjonariusze Komisariatu Policji VIII w Krakowie wspólnie z policjantami z Wydziału do walki z Przestępczością Narkotykową KWP w Krakowie udali się w rejon Czyżyn, gdzie w jednym z tamtejszych mieszkań miał zamieszkiwać mężczyzna posiadający nielegalne substancje. Drzwi do lokalu otworzył 40-latek, który został wylegitymowany, a następnie poinformowany o celu policyjnej wizyty.W trakcie przeszukania mieszkania policjanci ujawnili woreczki strunowe z zawartością skrystalizowanej substancji, które ukryte były w …zegarze wiszącym nad łóżkiem w jednym z pokojów. Widząc, że przed policjantami nic się nie ukryje, 40-latek wskazał miejsce, w którym ukrył drewniane pudełko z zawartością białego proszku oraz skrystalizowanej substancji. Pudełko schowane było w specjalnej skrytce znajdującej w korytarzu mieszkania. Ponadto funkcjonariusze podczas przeszukania znaleźli trzy telefony komórkowe oraz wagę elektroniczną. Ujawnione substancje zostały zważone i przebadane za pomocą testerów narkotykowych.

 

W sumie policjanci zabezpieczyli blisko 170 gramów mefedronu, natomiast rodzaj pozostałych substancji zostanie ustalony na podstawie dalszych badań. Na poczet przyszłych kar policjanci zabezpieczyli gotówkę oraz samochód osobowy należący do mężczyzny. 40-latek został zatrzymany i usłyszał zarzut posiadania narkotyków. Grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.
Polecane Video

Komentarze

Nie dodano jeszcze komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najnowsze Wiadomości

Najczęściej czytane