Mikołaj rozdawał prezenty w tramwaju

W piątek, 6 grudnia, od ok. godz. 17.15 specjalnie udekorowany, świąteczny tramwaj MPK wyruszył z pętli „Kopiec Wandy” i pojechał ul. Ujastek Mogilski, al. Solidarności do placu Centralnego, a następnie al. Jana Pawła II, ul. Mogilską do centrum Krakowa.

Mikołaj obdarował wszystkie dzieci, które do niego przyszły słodkimi upominkami. Tramwaj szybko zapełnił się najmłodszymi pasażerami.

 

Wcześniej, bo ok. godz. 15.00, aż 144 Mikołajów odebrało w budynku Urzędu Miasta na pl. Wszystkich Świętych prezenty od prezydenta Krakowa Jacka Majchrowskiego i pojechało świątecznym tramwajem, aby zawieźć je chorym dzieciom przebywającym w Szpitalu Specjalistycznym im. S. Żeromskiego. W tym dniu żadne dziecko nie powinno być smutne i o to właśnie zadbali Mikołajowie.

 

Przejazd Mikołajów do szpitala już od kilku lat wspólnie organizuje MPK SA w Krakowie, Urząd Miasta Krakowa, firma Artim, Zespół Szkół Rzemiosła i Przedsiębiorczości Małopolskiej Izby Rzemiosła i Przedsiębiorczości w Krakowie oraz Szpital Specjalistyczny im. S. Żeromskiego.

 

Fot: MPK Kraków
Polecane Video

Komentarze

Nie dodano jeszcze komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *