Linia 21 wraca na trasę do Pleszowa

Od soboty, 26 stycznia, zostaną wprowadzone zmiany w funkcjonowaniu komunikacji miejskiej na odcinku Kopiec Wandy – Pleszów.
  • linia nr 10 – trasa pozostanie bez zmian. Zostanie zlikwidowany kurs wariantowy realizowany na trasie Plac Centralny im. R. Reagana-Pleszów, w soboty i dni świąteczne, o godz. 5:08.
  • linia nr 21 – zostanie przywrócona na stałą trasę. Wybrane kursy w dalszym ciągu będą realizowane na obecnej trasie czasowo skróconej do Kopca Wandy, która będzie trasą wariantową. Na trasie wariantowej będzie realizowany co drugi kurs w dni powszednie, poza godzinami szczytu oraz w dni wolne.
  • linie nr 111, 131, 141, 161, 171, 181, 271 – zostaną wprowadzone korekty rozkładów jazdy mające na celu dostosowanie ich do nowych godzin przyjazdów i odjazdów tramwajów z pętli Pleszów.

Dodatkowo, zostaną wprowadzone następujące stałe zmiany w funkcjonowaniu przystanków tramwajowych w rejonie węzła „Kopiec Wandy”:

  • zostaną zlikwidowane przystanki końcowy i początkowy o nazwie „Kopiec Wandy” zlokalizowane na pętli
  • przystankiem końcowym i początkowym dla linii 16 oraz kursów wariantowych linii 10, realizowanych na trasie skróconej do pętli „Kopiec Wandy” będzie przystanek „Bardosa” zlokalizowany na ul. Ptaszyckiego.

Zasady zachowania ważności biletów okresowych:

  • Tracą ważność zasady zachowania ważności biletów okresowych wykupionych na linię 21, ustalone w związku z tymczasowym skróceniem trasy.

 
Polecane Video

Komentarze

Nie dodano jeszcze komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *