Hutnik przedstawia pracowników i zaprasza po karnety

Do sprzedaży trafiły właśnie karnety na mecze Hutnika Kraków w rundzie wiosennej sezonu 2022/23. Dystrybucji karnetów towarzyszy akcja promocyjna wraz ze spotem reklamowym, w którym wystąpili nie tylko zawodnicy, ale także pracownicy Dumy Nowej Huty.

– Mamy wspaniały zespół – mówi Artur Trębacz, Prezes Hutnika Kraków – w skład zespołu wchodzą wszyscy przedstawiciele pionu sportowego, pracownicy administracyjni i fizyczni, dostawcy i wszystkie osoby nas wspierające. Bardzo doceniam ich pracę i dlatego zrodził się pomysł, aby zaprosić ich wszystkich do udziału w akcji promocyjnej przed rundą wiosenną. – dodaje.

 

W spocie zrealizowanym przez Dominika Patołę obok reprezentujących pierwszą drużynę Krzysztofa Świątka, Marcina Miechówki, Kamila Wengera i Bartłomieja Bobli zobaczyć możemy Marcina, Maksymiliana, Michała, Karolinę, Marię, Ulę, Marysię i Arka.

– To tylko skromna reprezentacja pracowników klubu, bo gdyby wystąpili wszyscy zaangażowani w życie klubu to powstałby film o długości prawdziwej kinowej produkcji – żartuje Marcin Kądziołka, Dyrektor ds. Marketingu i PR w Hutniku – Realizacja całego projektu nie była łatwa. Wiele osób pracuje w systemie zmianowym, są też osoby wspierające klub tylko w dniu meczowym oraz ściśle współpracujący z klubem dostawcy. Niestety nie wszyscy mogli się zjawić na planie zdjęciowym. Mam nadzieję, że w myśl hasła „Razem możemy więcej!” do naszej drużyny na meczach dołączy liczna grupa kibiców. – wyjaśnia.

 

 

Karnety na mecze Hutnika do końca lutego trafiły do dystrybucji w promocyjnej cenie 99 zł. W marcu cena karnetów wzrośnie i będzie wynosiła 110 zł. Karnet obejmuje 6 spotkań ligowych, w których rywalami będą: Zagłębie II Lubin, Garbarnia Kraków, Górnik Polkowice, KKS Kalisz, Stomil Olsztyn i Znicz Pruszków. Pierwsze wiosenne spotkanie na Suchych Stawach z Radunią Stężyca rozegrane zostanie bez udziału publiczności.

 

Karnety zakupić można: online (bilety.nh2010.pl) oraz osobiście w sklepie Risum przy budynku klubowym (ul. Ptaszyckiego 4). Sklep partnera technicznego Risum czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach 10-19 oraz w soboty w godzinach 10-13.

 

 

inf. nh2010, fot. Marcin Kądziołka
Polecane Video

Komentarze

Nie dodano jeszcze komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *