Spędź ferie w Nowej Hucie

Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta to 12 klubów, zlokalizowanych w różnych częściach dzielnicy. Każdy z nich zadbał o to, aby tegoroczne ferie zimowe wypełnić różnorodnymi atrakcjami – będzie więc czas na małe szaleństwa, na odpoczynek i rekreację, na zdobywanie nowych umiejętności, a także na poszerzanie wiedzy i integrację z rówieśnikami.

Wyjścia do parku rozrywki, jaskini solnej, Klockolandu i HistoryLandu, na wrotki, kręgle, ściankę wspinaczkową, basen, laserowy paintball czy do parku trampolin, a także turniej tenisa stołowego – zapewnią dzieciom i młodzieży zdrową dawkę ruchu.

 

Organizatorzy zabiorą uczestników także w świat szeroko rozumianej kultury – do kin i teatrów, gdzie obejrzą filmy czy spektakle lub poznają tajniki ich funkcjonowania. Odwiedzą też muzea – w tym te nietypowe, jak Muzeum gier wideo, Muzeum Flipperów, Muzeum Iluzji czy Muzeum Figur Woskowych. O podróżach, historii i lataniu posłuchają podczas wizyt w Muzeum Manggha, Muzeum Archeologicznym i Muzeum Lotnictwa Polskiego.Również podczas czasu spędzanego w klubach uczestnicy nie będą mogli narzekać na nudę. Instruktorzy zaplanowali szereg warsztatów, m.in. tanecznych, plastycznych, robotyki z wykorzystaniem klocków LEGO, z tworzenia lasu w słoiku, zapachowych mydełek czy koralikowych cudeniek, warsztaty z budowania lalek-zwierząt, zajęcia cyrkowe: nauka balansu, chodzenia po linie, żonglerki i chodzenia na szczudłach, wycieczki po Nowej Hucie, tworzenie własnych filmów.

 

Ferie w Małopolsce trwają od 27 stycznia do 7 lutego. Szczegółowe programy wydarzeń w klubach Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta można znaleźć tutaj.

Polecane Video

Komentarze

Nie dodano jeszcze komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *