Andrzejkowy poranek w MDK Fort Krzesławice [WIDEO]

Zamiast matematyki - wróżenie z wosku, zamiast przyrody - tańce i konkursy sprawnościowe. Dzieci z początkowych klas S.P. Da Vinci z os. NA Stoku przeniosły się dziś w świat pełen magii i dobrej zabawy.

Dla dzieci klas 1-3 organizatorzy przygotowali moc atrakcji. Były ciasteczka z wróżbą, przekładanie butów aby dowiedzieć się kto w przyszłym roku zostanie najlepszym uczniem, oraz tańce i konkursy. Do najbardziej oczekiwanych rozrywek należało lanie wosku i odczytywanie z niego symboli.

 
Polecane Video

Komentarze

A kiedy coś w Forcie Grębałow??? 29.11.19, 17:12:57

Czy podobnie mógłby zacząć tu żyć Fort Grębałów? Żyjemy tu po sąsiedzku i tylko parę osób ze zdumieniem zobaczylo zdjęcia tego obiektu po remoncie, jak się okazuje, parę ładnych lat temu. Dlaczego do Fortu Grębałów nie są organizowane wycieczki ze szkół tutaj? To jest dziwne, że jest tu taki ciekawy obiekt, fajne muzeum, a nikt tego nigdzie nie promuje. Dla kogo to w końcu zostało wyremontowane?? Chętnie się tam wybierzemy z przyjaciółmi. Starsi mieszkańcy Grębałowa twierdzili, że Fort Krzesławice był kiedyś połączony z Fortem Grębałow. Oba dzieli zaledwie kilometr. Obydwa dawno po remoncie, a ciągle czytamy jedynie o organizacji różnych atrakcji tylko w Fort Krzesławice. Dlaczego tak się dzieje?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najnowsze Wiadomości

Najczęściej czytane