Aerosmith wystąpi w czyżyńskiej Arenie

Aerosmith – amerykański rockowy zespół wszech czasów przyjedzie do Europy z ekskluzywną trasą koncertową, aby wraz ze swoimi fanami świętować 50-lecie istnienia. W TAURON Arenie Kraków będzie można ich zobaczyć 12 lipca 2020 r.

Aerosmith w składzie: Steven Tyler (wokal), Joe Perry (gitara), Brad Whitford (gitara), Tom Hamilton (bas) i Joey Kramer (perkusja) to żywa legenda amerykańskiej muzyki. Zespół, który sprzedał ponad 150 milionów albumów na całym świecie, zdobył niezliczoną ilość nagród, został wprowadzony do Rock and Roll Hall of Fame, osiągnął także prawie wszystko, co można osiągnąć w branży muzycznej w ciągu piecu dekad od powstania.

 

Aerosmith są laureatami wielu nagród, w tym: czterech statuetek GRAMMY, ośmiu American Music Awards, sześciu Billboard Awards, dwunastu MTV Video Music Awards, jak również, za przekraczanie granic gatunków muzycznych. W styczniu, Aerosmith zostanie uhonorowany przez Recording Academy nagrodą 2020 MusiCares Person of the Year. Zespół, który na swoim koncie ma już wiele platynowych płyt, do dnia dzisiejszego inspiruje całe pokolenia, będąc tym samym jedną z najbardziej uwielbianych grup muzycznych wszech czasów.

 

Wpływ Aerosmith na muzykę rockową i cały przemysł muzyczny jest niepodważalny. Zespół może poszczycić się wieloma sukcesami związanymi z obecnością na listach przebojów i ilością sprzedanych płyt, między innymi: jedynym wśród zespołów rockowych debiutanckim numerem jeden na Billboard Hot 100 z utworem „I Don’t Want to Miss a Thing”, największą liczbą złotych płyt i certyfikatów (w tym złotych, platynowych i multiplatynowych) zdobytych przez jakikolwiek amerykański zespół, a także, razem z Van Halen, największą ilością multiplatynowych albumów wśród amerykańskich grup muzycznych.

 

Ogólna sprzedaż biletów rozpocznie się w piątek, 13 grudnia o godz. 10.00 na stronie www.livenation.pl i www.Ticketmaster.pl. W przedsprzedaży bilety dostępne będą od środy, 11 grudnia.
Polecane Video

Komentarze

Nie dodano jeszcze komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *