36-latek z zarzutem zabójstwa

Policjanci zatrzymali 36-letniego mężczyznę, podejrzanego o dokonanie zabójstwa w sylwestrową noc. Mężczyzna w trakcie awantury, ugodził nożem swojego 28-letniego krewnego. Zatrzymanemu grozi kara dożywotniego pozbawienia wolności.

31 grudnia ubr. około godz. 22, w jednym z mieszkań na terenie Mistrzejowic doszło do tragicznego zdarzenia. Pomiędzy młodymi mężczyznami doszło do awantury, w wyniku której 36-letni gospodarz ugodził nożem swojego 28-letniego krewnego, który przyszedł w odwiedziny by spędzić tam sylwestrową noc. Na miejsce zostali skierowani policjanci z Wydziału Sztab Policji KMP w Krakowie oraz z VII komisariatu Policji, którzy do czasu przyjazdu załogi pogotowia ratunkowego, udzielali pierwszej pomocy rannemu. 28-latek został zabrany do jednego z krakowskich szpitali. Poszkodowany pomimo walki lekarzy o jego życie zmarł w wyniku odniesionych obrażeń.
 

Policjanci którzy przyjechali na miejsce zdarzenia zatrzymali 36-latka. Ponadto przeprowadzili oględziny miejsca zdarzenia,  przesłuchali świadków, zabezpieczyli nóż jako narzędzie zbrodni. Zatrzymanemu postawiono  zarzut zabójstwa, za co grozić mu może kara nawet dożywotniego pozbawienia wolności. 2 stycznia br. krakowski sąd, w oparciu o zebrany materiał dowodowy, przychylił się do wniosku Prokuratury Rejonowej Kraków-Nowa Huta i zastosował wobec mężczyzny tymczasowy areszt na 3 miesiące.
Polecane Video

Komentarze

Nie dodano jeszcze komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *